مطالب مرتبط:

احسان حدادی در جایزه بزرگ مجارستان سوم شد

احسان حدادی

پرتاب گر دیسک تیم ملی ایران و دارنده مدال نقره المپیک لندن، احسان حدادی ، در مسابقات جایزه بزرگ مجارستان (چلنج جهانی) موفق شد عنوان سوم را به دست بیاورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، احسان حدادی که پیش از این در مسابقات لیگ الماس یوجین آمریکا و اسلو نروژ نتوانسته بود شایستگی های خود را به نمایش گذارد و در لیگ الماس پاریس هم حضور نداشت، در این مسابقات با پرتابی ۶۲.۵۸ متری ضمن کسب بهترین رکورد خود در سال ۲۰۱۵ توانست عنوان سوم را به دست آورد.

وی در اقدام اول ۵۸.۹۹ متر پرتاب کرد. دومین اقدام وی همراه با خطا بود. در مرحله سوم ۶۲.۴۲ متر پرتاب کرد. چهارمین پرتاب هم خطا شد. پرتاب پنجم وی ۶۱.۱۵ متر بود و سرانجام در پرتاب ششم توانست با ۶۲.۵۸ بهترین رکورد خود را کسب نماید.

در این مسابقات “پیوتر مالاخوفسکی” لهستانی همچون لیگ الماس پاریس توانست عنوان نخست را کسب کند. پرتاب وی ۶۵.۱۷ متری بود. “زولتان کواگو” از کشور میزبان هم با پرتابی ۶۳.۲۰ متری عنوان دوم را از آن خود ساخت.

“رابرت اربانک” لهستانی با پرتاب ۶۲.۲۲ متری، چهارم شد. “گرد کانتر” از استونی با پرتاب ۶۲.۱۲ متری عنوان پنجم را به دست آورد.

“ویکاس گودا” هندی و رقیب آسیایی حدادی با پرتاب ۶۱.۹۷ متری جایگاهی بهتر از ششمی به دست نیاورد. “رولند وارگا” از کرواسی پرتابی معادل ۶۰.۹۵ متری داشت و مقام هفتم را کسب نمود. “گرهارد مه یر” اتریشی با پرتاب ۶۰.۶۴ متری جایگاه هشتمی را از آن خود ساخت و “جیسون مورگان” جامائیکایی با پرتابی ۶۰.۳۲ متری در مکان آخر ایستاد.

 

نکته جالب این بود که هر ۹ نفر پرتاب بالای ۶۰ متر داشتند. در میان این شرکت کنندگان تنها “اربانک” جوان تر از حدادی است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “احسان حدادی در جایزه بزرگ مجارستان سوم شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi