کمپانی امیدوار به کسب نتیجه حاصل از زحمات

الناز کمپانی

بانوی رکورددار دو ۱۰۰ متر با مانع کشورمان بیان داشت: امیدوارم در جریان رقابتهای جام کازانف در قزاقستان حاصل زحماتم را ببینم.

الناز کمپانی در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: تمرینات مستمر و خوبی را پشت سر گذاشته ام و برای رسیدن به بهترین نتایج واقعا تلاش می کنم. امیدوارم با کسب بهترین نتیجه و رکورد در کازانف قزاقستان ضمن اثبات خودم، حاصل زحماتم را ببینم.

وی افرود: خوشبختانه در حال حاضر هیچگونه مصدومیتی ندارم و در تهران تمرینات را زیر نظر مربی پیگیری می کنم. وضعیت جسمی و روحی خوبی دارم و شرایطم از مسابقات قهرمانی کشور خیلی بهتر شده است ، البته در اوج آمادگی نیستم اما فکر می کنم تا زمان آغاز رقابتهای دوومیدانی در قزاقستان در اوج قرار بگیرم.

کمپانی ادامه داد: در سال جاری هدفم رسیدن به ورودی داخل سالن جهان است که به عقیده من دور از دسترس نیست. پس از قزاقستان رقابتهای داخل سالن آسیا را در قطر پیش رو دارم و دوست دارم بتوانم با تلاش های پی در پی ورودی داخل سالن جهان را در آن فرصت کسب کنم.

 

وی در پایان گفت: اگر شرایط و امکانات فراهم باشد کسب حدنصاب جهانی غیر ممکن نخواهد بود. وقتی همه چیز مهیا باشد دیگر دغدغه خاطری وجود ندارد و تمام تمرکز ورزشکار تمرینات و کسب نتیجه خواهد بود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “کمپانی امیدوار به کسب نتیجه حاصل از زحمات”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi