مطالب مرتبط:

دعوت فدراسیون دو و میدانی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

روز قدس

فدراسیون دوومیدانی کشورمان با صدور پیامی از جامعه ورزش کشور مخصوصا خانواده بزرگ دوومیدانی دعوت کرد که در راهیپمایی روز جهانی قدس حضور به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، فدراسیون دوومیدانی با صدور پیامی از جامعه ورزش کشور به ویژه خانواده بزرگ دوومیدانی دعوت کرد تا در راهیپمایی روز قدس شرکت کنند.

در متن این پیام آمده است:  ” روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت، سرافرازی، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است. نامگذاری این روز توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که نقطه عطف همبستگی مسلمانان جهان است، ثمرات بسیاری برای جامعه مسلمین در پی داشته است.

ملت ایران همواره روح آزادیخواهی و عدالت طلبی را در جهان به معرض نمایش گذاشته و دفاع از عدالت و ملت های مظلوم و ستمدیده را سرلوحه آرمان های خود قرارداده است .حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، تجدید پیمان با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب (مدظله العالی) است.

فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران به نوبه خود از جامعه ورزش به ویژه خانواده بزرگ دوومیدانی دعوت می نماید همگام با آحاد ملت با حضوری گسترده در این راهپیمایی بار دیگر همبستگی، صلابت و بیداری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.”

برچسب ها

0 دیدگاه در “دعوت فدراسیون دو و میدانی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi