مطالب مرتبط:

عبدالرسول میرشکاری برای حضور در رشته پرتاب نیزه پارالمپیک می جنگد!

عبدالرسول میرشکاری

به گزارش خبرگزاری فارس، عبدالرسول میرشکاری، عضو ملی‌پوش پرتاب نیزه تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین که در فهرست اسامی ملی‌پوشان اعزامی به رقابت های جهانی قطر قرار دارد درباره حضورش در این رشته گفت: سال ۸۱ بر اثر حادثه‌ای یکی از دست‌هایم را از دست دادم و دچار معلولیت شدم. پیش از این حادثه، ۱۵ سال در رشته هندبال فعالیت می‌کردم و در سطح استان نیز عناوینی کسب کرده بودم.

وی ادامه داد: از سال ۸۳ با رشته دوومیدانی آشنا شدم و فعالیتم را در ماده پرتاب نیزه آغاز کردم. در همین سال اولین مدالم را در رده کشوری بدست آوردم و به تیم ملی دعوت شدم. در دو اعزام تیم ملی جوانان در مسابقات جوانان جهان موفق به کسب مدال‌های برنز و نقره شدم و در سومین اعزامم در مسابقات ۲۰۱۲ فرانسه به مدال نقره رسیدم. در بازی‌های پاراآسیایی اینچئون نیز موفق به کسب مدال برنز شدم.

میرشکاری تصریح کرد: بعد از بازی‌های پاراآسیایی اینچئون، تنها ۲ هفته استراحت کردم و پس از آن تمریناتم را به صورت فشرده برای آمادگی مسابقات خرداد ماه در تهران از سر گرفتم. در این مسابقات نیز موفق شدم با بدست آوردن حد نصاب مورد نظر انجمن، در فهرست ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جهانی قطر قرار بگیرم. با توجه به اینکه رقبای من هر دو آسیایی هستند، در حال حاضر نفر سوم رنکینگ جهان و آسیا هستم و تلاش می‌کنم رکوردهای بهتری را نیز به ثبت برسانم.

دارنده نشان برنز بازی‌های پاراآسیایی اینچئون افزود: هر روز از صبح تا ظهر کار می‌کنم و بعدازظهرها تمریناتم را انجام می‌دهم. فعالیت در هر دو زمینه، هم کار و هم ورزش، به صورت همزمان دشوار است، اما اندیشیدن به هدف بزرگی که دارم، باعث شده تا سختی‌ها را تحمل کنم و تمام توانم را به کار گرفته‌ام تا برای اولین بار به بازی‌های پارالمپیک برسم.

وی تصریح کرد: زندگی حرفه‌ای یک ورزشکار همیشه دستخوش فراز و فرودهای زیادی است که در مورد من هم صدق می‌کند، اما به لطف خدا و با حمایت خانواده، دوستان و مربیان عزیزم توانسته‌ام بر شرایط مسلط باشم و زندگی حرفه‌ای ام در ورزش را ادامه دهم. از مسئولین و مربیان انجمن دوومیدانی به خصوص آقایان هادی‌زاده، رضایی، بهرامی و مربی‌ام محسن عزیزنژاد قدردانی می‌کنم و امیدوارم با کسب نتایج مطلوب زحمات آنها را نیز جبران کنم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “عبدالرسول میرشکاری برای حضور در رشته پرتاب نیزه پارالمپیک می جنگد!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi