مطالب مرتبط:

ماساژ و طب سوزنی آسپیان ماساژ

امروزه با توسعه علم ورزشی در حوزه ماساژ برگشتن بدن یا همان ریکاوری بدن با کمک ماساژ به شدت در جریان خون و برگشت به حالت اولیه تاثیر بسزایی دارد.

 

ماساژ یکی از هنرهای فوق العاده لذت بخش در زندگی زناشویی هستش که طرفداران زیادی پیدا کرده و هر روز تعداد متقاضیان آموزش ماساژ بیشتر از دیروز میشه  .

چرا ؟

چونکه به صورت معجزه آسایی استرس آدم رو از بین میبره و آرامش رو در تک تک ماهیچه های بدن جاری میکنه .   به نوعی میشه گفت ماساژ جایگزین طبیعی قرص های اعصاب حساب میشه

با آموزش ماساژ بدن میتونید اعضای خانواده ی خودتون رو  سر حال بیارید و درد و گرفتگی هایی که در عضلاتشون انباشته شده از بین ببرید .

می تونید زن / شوهر خودتون رو ماساژ بدید و با این کار هم مهر و محبت همسرتون رو نسبت به خودتون بیشتر کنید و هم میل جنسی هر دوتون رو افزایش بدید .

 

انواع ماساژ:

ماساژ توینا tuina

ماساژ توینا

ماساژ تویینا

ماساژ شیاتسو

ماساژ طب سنتی

ماساژ طب فشاری

ماساژ عمومی-سوئدی

ماساژ لاغری

ماساژ سنگ داغ و سرد

ماساژ زیبایی صورت

بادکش سرد و گرم

آموزش ماساژ شیاتسو

 

روش های درمانی:

فیزیوتراپی

آب درمانی(هیدروتراپی)

طب سوزنی طب سنتی به عنوان درمانی سنتی یکی ازروش های مهم مکمل نوظهور در آمریکا می باشد. استفاده واثربخسی درمان با طب سوزنی هنوز به ظهور گسترده ای در جوامع علمی وپزشکی غربی موردبررسی قرار نگرفته است. نمایش منطقه ای خاص از تاثیرات قابل سنجش واندازه گیری طب سوزنی برروی ساختمان های مربوط به مغز انسان پذیزش و تایید این روش درمانی به طب مدرن را تسهیل می کند.

.

 

 

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “ماساژ و طب سوزنی آسپیان ماساژ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi