مطالب مرتبط:

انتشار اسامی نفرات دعوت شده به مسابقات دوومیدانی جام رمضان

دو ومیدانی جام رمضان

اسامی ورزشکاران دعوت شده به رقابت های رکوردگیری دوومیدانی که تحت عنوان جام رمضان برگزار خواهد شد ، اعلام شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، رقابتهای رکوردگیری دوومیدانی تحت عنوان جام رمضان، با هدف حضور در مسابقات جام کازانف قزاقستان، ۲۰ تیر ماه در آفتاب انقلاب تهران انجام می شود که فهرست نفرات دعوت شده از سوی فدراسیون به این مسابقات مشخص شد.

حسن تفتیان، رضا قاسمی، محمد حسین ابارقی، محمد چشمه زار، سجاد هاشمی آهنگری و مهدی زمانی در ۲۰۰ متر، مصطفی ابراهیمی، امیر مرادی و مسلم نیادوست در ۸۰۰ متر، وحید صدیق، میلاد دریساوی، مصطفی خسروی و هادی مداحی در پرش سه گام، پژمان قلعه نویی، مهدی محمدی، رضا مقدم، کاوه موسوی در پرتاب چکش، محمد صمیمی در پرتاب دیسک، احمد خنفری، جواد شوریابی و رضا ملک پور در ۴۰۰ متر با مانع، محمد جواد صیادی، محمد رضا ابوترابی، رحیم دیبایی، حسن عابدی و جلیل ناصری در پنج هزار متر بر اساس تصمیم کمیته فنی ورزشکارانی هستند که از سوی کمیته فنی به این رقابتها دعوت شده اند.

پس از اتمام این مسابقه کمیته فنی با تشکیل جلسه، با توجه به نتایج به دست آمده، در خصوص ترکیب تیم ملی در جام کازانف قزاقستان تصمیم گیری خواهد کرد.

این مسابقات در هفت ماده برگزار می شود و طبق اعلام مسئولان فدراسیون دوومیدانی، هر یک از ورزشکاران شرکت کننده در صورت رسیدن به حدنصاب های تعیین شده، یک عدد سکه تمام بهار آزادی دریافت خواهند کرد.

مسابقات جام کازانف قزاقستان اوایل مرداد ماه برگزار خواهد شد.

رکورد های تعیین شده از سوی فدراسیون به شرح زیر است:

۲۰۰ متر: ۲۱:۱۰

۸۰۰ متر: ۱:۴۹:۳۰

پرش سه گام: ۱۶.۲۵

پرتاب چکش: ۷۱.۵۰

پنج هزار متر: ۱۴:۴۰:۰۰

۴۰۰ متر با مانع: ۵۱:۵۰

پرتاب دیسک: ۵۸.۵۰

برچسب ها

0 دیدگاه در “انتشار اسامی نفرات دعوت شده به مسابقات دوومیدانی جام رمضان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi