مطالب مرتبط:

مربی احسان حدادی به زودی مشخص خواهد شد

احسان حدادی

سرپرست فدراسیون دوومیدانی، سید حسن طباطبایی ، می گوید چنانچه حدادی مربی مدنظر خود را معرفی کند،فرایند های لازم برای امضای قرارداد انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، سید حسن طباطبایی اظهار داشت: مسابقات کازانف سومین گام فدراسیون دوومیدانی برای کسب سهمیه المپیک و مسابقات جهانی است. به همین دلیل فدراسیون نگاه ویژه ای به این مسابقات خواهد داشت تا ان شا الله با تلاش همه ورزشکاران بتوانیم چند سهمیه المپیک و جهانی در این مسابقات کسب کنیم.

وی افزود: کسب سهمیه هدف اول فدراسیون دوومیدانی از حضور در مسابقات کازانف است ولی با این همه مانند اعزام های قبلی یک تیم کیفی را به قزاقستان خواهیم فرستاد. بر همین اساس نیز بیستم تیرماه، رقابت های انتخابی کازانف برگزار خواهد شد تا تمام نفرات شایسته از کانال مسابقات انتخابی به کازانف اعزام شوند.  البته باید به این موضوع اشاره کنم که حضور برخی قهرمانان مواد گوناگون در کازانف با توجه به عملکرد قابل قبول در مسابقات قهرمان آسیا و رقابت های جایزه بزرگ، بدون شرکت در مسابقات انتخابی  قطعی است.

سرپرست فدراسیون دوومیدانی در خصوص آخرین شرایط مالی این فدراسیون نیز عنوان داشت: فدراسیون دوومیدانی از نظر مالی در شرایط چندانی بدی نیست. به نظرم تنگناهای مالی زمانی بوجود می آید که ما نتوانیم همین پول موجود را مدیریت کنیم. بر همین اساس اعلام می کنم تمام برنامه های دوومیدانی طبق زمان بندی تعیین شده، پیش می رود و تلاش می کنیم ورزشکاران حداقل در زمینه امکانات و اعزام های مناسب، دغدغه ای نداشته باشند.

طباطبایی در بخش پایانی صحبت هایش به آخرین شرایط احسان حدادی نایب قهرمان المپیک اشاره کرد و گفت: فدراسیون دوومیدانی و مهمتر از آن وزارت ورزش و دکتر سجادی نگاه ویژه ای به احسان حدادی دارند ، به همین دلیل هم از هیچ تلاش برای بهبود شرایط تمرینی این ورزشکار مدال آور مضایقه نخواهیم کرد. حدادی هم اکنون در آلمان به تمریناتش ادامه می دهد، طی روزهای گذشته در چند نوبت با وی تماس تلفنی داشتم و در جریان آخرین وضعیتش قرار گرفتم. در آخرین صحبت هایم با حدادی قرار شد که وی مربی مورد نظر خود را معرفی کند تا فدراسیون اقدامات لازم را برای امضای قرارداد با این مربی به عمل آورد.

برچسب ها

یک دیدگاه در “مربی احسان حدادی به زودی مشخص خواهد شد”

  1. مهندس ولی اله محمودی گفت:

    لطفا به نونهالان فکر کنید .فکرمان را به آینده وهزینه ها را در ارتقایی ذاتی نونهالان کشور .استفاده از مربیان خارجی برای نونهالان باعث ثبات مدال در المپیک میشود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi