مطالب مرتبط:

ثمری از نخستین تجربی خارجی خود رضایت دارد

علی ثمری عضو تیم ملی دوومیدانی در بخش پرتاب وزنه گفت: رقابتهای دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا نخستین تجربه خارج از ایران من در بزرگسالان بود.

وی در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: با توجه به اینکه مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در تایلند، نخستین تجربه حضورم در رقابتهای خارجی، پس از ورود به رده بزرگسالان بود، از عملکردم رضایت داشتم.

وی ادامه داد: ۲۱ ساله هستم و راه زیادی پیش رو دارم. کسانی که در جایزه بزرگ به مصاف آنها رفتم مقام آوران رقابتهای قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی بودند که تجربه زیادی را در رقابت های آسیایی و بین المللی در کارنامه خود داشتند. به طور مثال نفرات اول و سوم مسابقات قهرمانی آسیا در این رقابتها پرتاب کردند.

وی افزود: به هر حال من تمام تلاشم را برای حضوری پر رنگ انجام دادم که با کسب سه عنوان پنجمی همراه بود و نکته جالب توجه این بود که در هر مرحله بهتر از مرحله قبل ظاهر میشدم. این پیشرفت در سه مرحله باعث شد که هم از عملکردم رضایت دشته باشم و هم متوجه شوم حضور در میادین رقابتی بهترین تاثیر را در سرعت رشدم خواهد داشت.

ثمری در پایان گفت:  برای کسب تکلیف برای ادامه روند تمرینی با مسئولین فدراسیون صحبت خواهم کرد. چرا که معتقدم با توجه به اینکه کم سن و سال هستم و زمان زیادی دارم با حمایت های فدراسیون می توانم آینده خوبی را برای خودم و کشورم رقم بزنم

 

پرتاب وزنه

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “ثمری از نخستین تجربی خارجی خود رضایت دارد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مشترک ما شوید!

logo-samandehi