مطالب مرتبط:

طلای جایزه بزرگ تایلند بر گردن تفتیان و هاشمی و قنبرزاده

حسن تفتیان

حسن تفتیان رکورددار دو ۱۰۰ متر ایران در نخستین مرحله از رقابتهای دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در بانکوک تایلند، در حالی که وزش باد منفی یک متر بر ثانیه بود، با ثبت زمان ۱۰:۲۴ ثانیه به عنوان قهرمانی دست یافت.

در این ماده دونده چین با زمان ۱۰:۴۴ ثانیه به مدال نقره رسید و نماینده سنگاپور با ۱۰:۵۶ ثانیه سوم شد.

تفتیان با زمان ۱۰:۱۵ رکورددار دو ۱۰۰ متر کشور است و برای رسیدن به حدنصاب ورودی المپیک ۲۰۱۶ باید با زمان کمتر از ۱۰:۱۶ بدود.

کیوان قنبرزاده

کیوان قنبرزاده رکورددار پرش ارتفاع ایران، لحظاتی پیش با گذشتن از مانع دو متر و ۲۶ سانتی متر و تعداد خطای کمتر قهرمان مرحله اول رقابتهای دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در تایند شد.

نخستین مرحله از مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا عصر امروز در بانکوک تایلند آغاز شد و قنبرزاده نخستین نماینده کشورمان در این مسابقات بود که فقط با سه سانتی متر اختلاف با حد نصاب المپیک ریو (دو متر و ۲۹ سانتیمتر) به عنوان قهرمانی رسید.

در این ماده پرنده کشور سوریه با دو متر و ۲۶ سانتی متر و تعداد خطای بیشتر نایب قهرمان شد و نماینده چین با دو متر و ۲۳ سانتی متر بر جایگاه سوم ایستاد.

محمد رضا وظیفه دوست دیگر نماینده کشورمان نیز با پرشی از ارتفاع دو متر و ۱۹ سانتی متر به کار خود پایان داد و هفتم شد.

سجاد هاشمی آهنگری

سجاد هاشمی آهنگری رکورددار ماده ۴۰۰ متر عصر امروز در جریان نخستین مرحله از رقابتهای دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در بانکوک با ثبت زمان ۴۶:۷۲ مدال طلای این ماده را از آن خود کرد.

در این ماده همچنین دوندگان ویتنام و هند به ترتیب با زمان های ۴۶:۷۳ و ۴۶:۸۶ به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. مهدی زمانی دیگر نماینده کشورمان هم با ثبت زمان ۴۷:۰۷ چهارم شد و از رسیدن به مدال بازماند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “طلای جایزه بزرگ تایلند بر گردن تفتیان و هاشمی و قنبرزاده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi