سایت دوومیدانی ایران جزو معتبرترین رسانه دوومیدانی دنیا

معرفی برترین سایت های دوومیدانی دنیاو  انجمن های دوومیدانی

به گزارش وب سایت رسمی انجمن منطقه ای IAAF در تاریخ ۲۰۱۵/۰۵/۲۱ تمامی سایت های معتبر دولتی و غیر دولتی دوومیدانی لیست شدند که هر کشور بر اساس قاره مشخص شده است این انجمن که به زبان آلمانی توضیحات و سایت های دوومیدانی دنیا رو منتشر کرده است از ایران تنها سایت دوومیدانی ایران به چشم میخورد که این دستاورد رو به کاربران فهیم سایت دوومیدانی ایران تبریک عرض مینمایم.

کاربران عزیز میتوانند با ورود به انجمن زیر در قسمت آسیا لینک سایت دوومیدانی و دیگر سایت های معتبر دوومیدانی دنیا رو مشاهده کنند.

http://www.maik-richter.de/allg/la-verband.html

“سایت دوومیدانی ایران”، یک وب سایت خبری در حوزه علم دوومیدانی فیلم های دوومیدانی و اخبار دوومیدانی است. این وب سایت به دلیل درج اخبار صحیح و ارائه برنامه های دوومیدانی،انجمن دوومیدانی و ویدئو ها و… به مرجع اصلی علاقمندان به دوومیدانی ایران شده است.

یک بار دیگر این موفقیت را به مخاطبان همیشگی سایت دوومیدانی ایران تبریک می‌ گوییم که بی تردید این موفقیت در طول سالیان با حمایت ایشان رقم خورده است.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “سایت دوومیدانی ایران جزو معتبرترین رسانه دوومیدانی دنیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi