مطالب مرتبط:

غیبت رجبی در مسابقات جایزه بزرگ ایتالیا

در مسابقات جایزه بزرگ افت می کنم

رجبی بانوی رکورددار پرتاب وزنه کشور گفت:  در مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی افت می کنم و به همین دلیل نمی توانم کشورم را در این مسابقات همراهی کنم.

لیلا رجبی در گفت و گو با سایت فدراسیون دوومیدانی، اظهار داشت: رقابتهای جایزه بزرگ دوومیدانی از اول تیر ماه برگزار خواهد شد و نمی تواند در آنها شرکت کند، زیرا این رقابتها فقط باعث افت بدنی وی خواهد شد.

او ادامه داد: رقابتهای جایزه بزرگ دوومیدانی تایلند در یک هفته برگذار می شود و در این مدت چیزی جز افت بدنی نصیبم نخواهد شد، ضمن اینکه من فعلا در اوج آمادگی نیستم. شرایط آب و هوایی تایلند مساعد نیست و نمیتوانم در آن شرایط آمادگی لازم را داشته باشم.من تنها با هدف کسب ورودی المپیک و رقابتهای جهانی به میدان می روم.

بانوی رکورددار پرتاب وزنه افزود: به دلیل مصدومیتی که داشتم نتوانستم تمرینات خود را به موقع آغاز کنم و در حال حاضر در اوج آمادگی به سر نمیبرم، اما فکر می کنم تا آغاز رقابتهای جام کازانف بتوانم به آمادگی لازم برسم. در صورت رفتن به تایلند هم به طور قطع ورودی نخواهم گرفت و هم از تمرینات عقب خواهم افتاد.

رجبی در پایان توضیح داد: هدف اصلی من کسب ورودی است و با این اوصاف اگر به آمادگی کامل نرسم حتی به کازانف هم نخواهم رفت. من نمیخواهم فقط در مسابقات حظر پیدا کنم بلکه میخواهم حظورم در مسابقات ثمراتی را در پی داشته باشد. هرچند که ورودی المپیک ۱۷.۸۰ است و من پیش از این ۱۸.۱۸ را در کارنامه خود ثبت کرده ام. اما باز هم همه چیز بستگی به میزان آمادگی من دارد.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “غیبت رجبی در مسابقات جایزه بزرگ ایتالیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi