مطالب مرتبط:

دو دونده تیم ملی ایران در فینال 400 متر / مدیر تیم های ملی :فینال 400 متر بهتر از مقدماتی خواهد بود.

دوومیدانی قهرمانی آسیا

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ، دو دونده تیم ملی ایران جواز حضور در فینال ۴۰۰ متر را کسب کردند.

صبح امروز و در دو ۴۰۰ متر سجاد هاشمی آهنگری با ثبت رکورد ۴۶:۷۳ ثانیه و مهدی زمانی با ثبت زمان ۴۷:۰۸  دو دونده ایران در ۴۰۰ متر موفق شدند با ثبت رکوردهای قابل قبول جواز حضور در رقابت های فینال این ماده را بدست آوردند.

فینال دو ۴۰۰ متر عصر فردا برگزار می شود.

در دو ۱۰۰ متر رضا قاسمی با ثبت زمان ۱۰:۴۶ ثانیه جواز حضور در مرحله نیمه نهایی این مسابقات را بدست آورد. قاسمی با این رکورد در گروه خود اول شد و در مجموع  نیز عنوان پنجم را بدست آورد.

قاسمی برای حضور در مسابقات نیمه نهایی عصر امروز از ساعت ۱۶:۱۰ به وقت محلی به رقابت با حریفان خود می پردازد.

در پرش طول سبحان طاهر خانی پرنده قزوینی ایران موفق به کسب موفقیت نشد و از راهیابی به فینال بازماند. طاهرخانی دراین مسابقات ۷ متر و ۴۶ سانتی متر پریده است.

همچنین سپیده توکلی بانوی ایرانی در ماده هفتگانه تا به این لحظه مسابقات خود را در دو ماده به پایان رسانده است. این ورزشکار در ۱۰۰ متر با مانع با ثبت رکورد ۱۴:۹۲ ثانیه عنوان پنجم را به خود اختصاص داد.

 

توکلی در پرش ارتفاع نیز با پرش یک متر و ۸۰ سانتی متر مقام نخست را از آن خود کرد.

 

تیمور غیاثی مدیر تیم های ملی دوومیدانی گفت: صبح امروز برای کسب بهترین نتیجه با یکدیگر هم قسم شده ایم نمایندگان ایران در مرحله مقدماتی نتایج نسبتا خوبی کسب کردند. ملی پوشان صبح  امروز برای کسب بهترین نتیجه و شادی دل هموطنان عزیز در روز میلاد مهدی (عج) هم قسم شدند.

وی ادامه داد: هاشمی و زمانی در دور مقدماتی نسبتا خوب دویدند و به فینال این ماده راه پیدا کردند. اما فکر می کنم که بتوانند در مرحله فینال بهتر از مقدماتی ظاهر شوند و رکورد های بهتری را به ثبت برسانند هر چند که رقابت در این ماده با وجود رقیبانی سرسخت کار دشواری است.

غیاثی در خصوص عملکرد سبحان طاهر خانی توضیح داد: متاسفانه سبحان به دلیل استرس دچار افت شدید روحی و بدنی شد و نتوانست پرش خوبی داشته باشد و از صعود به دور بعدی این ماده باز ماند.

وی در پایان گفت: البته سپیده توکلی نماینده بانوان ایران هم صبح امروز در دو ماده از مواد هفتگانه به میدان رفت و عملکرد رضایت بخشی داشت. به هر صورت از مردم می خواهیم که برای موفقیت تمی ملی ایران دعا کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دو دونده تیم ملی ایران در فینال ۴۰۰ متر / مدیر تیم های ملی :فینال ۴۰۰ متر بهتر از مقدماتی خواهد بود.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi