تیم ملی دوومیدانی به ووهان چین رسید

تیم ملی دوومیدانی در ووهان

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، تیم ملی دوومیدانی جهت حضور در بیست و یکمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا، شب گذشته عازم چین شده بود که دقایقی پیش به ووهان رسید.

تیم کشورمان متشکل ازمریم طوسی ( دوهای ۲۰۰ و ۴۰۰ متر)، سپیده توکلی (هفتگانه) و فاطمه خیاطی (پرتاب دیسک) در بخش زنان و کیوان قنبر زاده (پرش ارتفاع)، سبحان طاهرخانی (پرش طول)، محمود صمیمی (پرتاب دیسک)، پژمان قلعه نویی  (پرتاب چکش)، مسلم نیادوست (۱۵۰۰ متر)، حسین کیهانی (سه هزامتر با مانع) ، رضا قاسمی(۱۰۰ و ۲۰۰ متر)، سجاد هاشمی و مهدی زمانی (۴۰۰ متر) در بخش مردان است.

مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا از صبح روز چهارشنبه (۱۳ خرداد ماه) در استادیوم ووهان چین آغاز، و تا روز یکشنبه (۱۷ خرداد ماه ) ادامه خواهد داشت.

نمایندگان کشورمان در روز نخست این مسابقات (چهارشنبه) در بخش مردان در مواد دو ۴۰۰ متر مقدماتی و نیمه نهایی، ۱۰۰ متر مقدماتی و نیمه نهایی و ۱۵۰۰ متر (نهایی) و در بخش زنان در مراحل مقدماتی و نیمه نهایی ۴۰۰ متر به میدان خواهند رفت.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “تیم ملی دوومیدانی به ووهان چین رسید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi