تست دوپینگ “تایسون گای” مثبت اعلام شد.

مثبت بودن دوپینگ تایسون گای

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، تست دوپینگ “تایسون گای” دونده سرشناس آمریکایی مثبت اعلام شد.

طبق اعلام کمیته بین المللی المپیک، با توجه به مثبت اعلام شدن دوپینگ “تایسون گای” دونده دو ۴×۱۰۰ متر کشور آمریکا، مدال نقره این ماده در مسابقات المپیک لندن به تیم ملی ترینیداد و توباگو رسید.

در مسابقات دوی ۴×۱۰۰ متر المپیک ۲۰۱۲ لندن، تیم جامائیکا با حضور “یوسین بولت” عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم آمریکا نایب قهرمان شد و عنوان سومی به ترینیداد و توباگو رسید.

حالا با مثبت اعلام شدن دوپینگ “تایسون گای” سرشناس عنوان نایب قهرمانی به ترینیداد و توباگو اختصاص یافته و تیم فرانسه نیز مدال برنز المپیک را از آن خود کرده است.

خبر مثبت اعلام شدن دوپینگ “تایسون گای” دونده سرشناس آمریکایی را برای نخستین بار خبرگزاری آسوشیتدپرس رسانه‌ای کرد و کمیته بین المللی المپیک تنها این خبر را تایید کرده اما یادآور شده به زودی با انتشار اطلاعیه‌ای به ابعاد دیگری از این خبر اشاره خواهد کرد.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “تست دوپینگ “تایسون گای” مثبت اعلام شد.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi