مطالب مرتبط:

اعلام برنامه رقابت های انتخابی تیم ملی / رقابت‌های رکوردگیری بانوان دوومیدانی کار فردا برگزار خواهد شد.

اردو تیم ملی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ، برنامه رقابتهای دوومیدانی انتخابی تیم ملی مردان که در تهران و گیلان برگزار می شود، اعلام گردید.

رقابتهای انتخابی تیم ملی مردان با هدف تعیین ترکیب اصلی تیم ملی دوومیدانی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، در تاریخ های ۳۰ اردیبهشت در مجموعه اختصاصی آفتاب انقلاب تهران و اول خرداد ماه در مجموعه میرزا کوچک خان رشت برگزار می شود.

ورزشکاران در تهران در مواد، پنجگانه ( ورزشکاران در پنج ماده از مواد دهگانه ارزیابی خواهند شد)، پرتاب وزنه، پرتاب دیسک، پرتاب چکش و پرتاب نیزه، پرش طول، پرش ارتفاع و پرش سه گام به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پس از برگزاری مسابقه در تهران، دیگر ملی پوشان دوومیدانی در مواد ۱۱۰ متر با مانع، ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر با مانع، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، سه هزار متر با مانع، پنج هزار متر و  ۱۰ هزار متر در ورزشگاه میرزا کوچک خان رشت با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

به گفته غیاثی سرپرست تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی، بلافاصله پس از این مسابقات کمیته فنی با تشکیل جلسه ای در خصوص ترکیب اصلی تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا در چین تصمیم گیری خواهد کرد.

رکوردگیری بانوان دوومیدانی

رقابت‌های رکوردگیری بانوان دوومیدانی کار فردا برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ، رقابت‌های رکوردگیری بانوان دوومیدانی کار از ساعت ۱۷ روز سه شنبه(فردا) برگزار خواهد شد و وضعیت فعلی ورزشکاران مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

بر اساس اعلام کمیته بانوان فدراسیون دوومیدانی، در این رقابت حدود ۳۰ ورزشکار در ۹ ماده، ۱۵۰۰ متر، ۱۰۰ متر با مانع، پرش ارتفاع، پرش سه گام، پرتاب دیسک، ۴۰۰ متر، ۲۰۰ متر، پنج هزار متر و پرش طول از ساعت ۱۷ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

برچسب ها

0 دیدگاه در “اعلام برنامه رقابت های انتخابی تیم ملی / رقابت‌های رکوردگیری بانوان دوومیدانی کار فردا برگزار خواهد شد.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi