مطالب مرتبط:

احسان مهاجر شجاعی به عنوان سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب شد. / نماینده دو 400 متر ایران راهی لیگ الماس قطر می شود.

احسان مهاجر شجاعی سرپرست امور دبیری فدراسیون شد

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی،  احسان مهاجر شجاعی به عنوان سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب شد.

در حکم سید حسن طباطبایی سرپرست فدراسیون دوومیدانی برای احسان مهاجر شجاعی آمده است: « نظر به سوابق ارزشمند ورزشی و تجربیات ارزنده تان در ورزش کشور به ویژه ورزش دوومیدانی، به موجب این بلاغ جنابعالی را به عنوان سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب می کنم.»

مهاجر شجاعی دونده اسبق ۸۰۰ متر و ۴x400، مدال برنز بازی های آسیایی ۲۰۰۶، نقره ۲۰۰۸ داخل سالن آسیا، نقره ۲۰۰۷ بازی های داخل سالن آسیا، برنز ۲۰۱۱ قهرمانی آسیا، برنز ۲۰۰۲ جوانان آسیا را در کارنامه خود دارد.

پیش از این حسین رشیدیان به مدت سه سال سمت دبیری فدراسیون دوومیدانی را برعهده داشت، که سرپرست فدراسیون دوومیدانی ضمن قدردانی از زحمات ایشان احسان مهاجر شجاعی را به عنوان سرپرست امور دبیری فدراسیون معرفی کرد.

مهدی زمانی راهی لیگ الماس قطر می شود

نماینده دو ۴۰۰ متر ایران راهی لیگ الماس قطر می شود.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران مرحله نخست مسابقات دوومیدانی لیگ الماس در کشور قطر برگزار می‌شود و مهدی زمانی نماینده دوی ۴۰۰ متر کشورمان برای شرکت در این رقابت‌ها راهی این کشور خواهد شد.

وی در خصوص آمادگی‌اش گفت: برای اولین بار که در لیگ الماس شرکت کردم، به عنوان چهارمی دست یافتم. آن زمان شرایط آمادگی فعلی ام را نداشتم. به همین دلیل هم تصور می کنم این دوره عملکرد بسیار بهتری خواهم داشت. سطح کیفی این مسابقات بالاست و می تواند یک تورنمنت خوب برای من پیش از بازی های قهرمانی آسیا باشد.

وی افزود: برنامه اصلی من شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب مدال در این مسابقات مهم است. تمام تلاشم را می‌کنم که برای آن مسابقات در بهترین فرم بدنی باشم.

همواره بهترین‌های دوومیدانی جهان در لیگ الماس شرکت می کنند اما پس از رایزنی مسئولان کنفدراسیون دوومیدانی آسیا، مقرر شد تعدادی از ورزشکاران آسیایی از جمله مهدی زمانی نیز در لیگ الماس حضور داشته باشند.

مهدی زمانی با ثبت زمان ۴۶:۰۰ رکورددار لیگ ایران در دوی ۴۰۰ متر است.

برچسب ها

یک دیدگاه در “احسان مهاجر شجاعی به عنوان سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب شد. / نماینده دو ۴۰۰ متر ایران راهی لیگ الماس قطر می شود.”

  1. مهندس ولی اله محمودی گفت:

    با سلام
    ثمن تبریک قهرمان شجاعی .انشا اله در خصوص مسایل فدراسیون موفق وموید باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi