مطالب مرتبط:

اسامی نفرات دعوت‌شده به اردوی تیم ملی دوومیدانی مشخص شد.

اردوی تیم ملی دوومیدانی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ، چهارمین مرحله اردوی تیم ملی دوومیدانی کشور با هدف آماده‌سازی ورزشکاران برای حضور در بیست و یکمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا از۱۹ اردیبهشت آغاز خواهد شد.

۳۶ ورزشکار به این اردوی ۱۲ روزه دعوت شدند و این اردو تا روز ۳۱ اردیبهشت ماه در مجموعه آفتاب انقلاب تهران ادامه خواهد داشت.

بر اساس تصمیم کمیته فنی کیوان قنبر زاده، سبحان طاهر خانی، میلاد دریساوی، محمد رضا وظیفه دوست، وحید صدیق و محمد ارزنده در بخش پرش ها، علیرضا مهر صفوتی، علی ثمری، محمود صمیمی، کاوه موسوی، پژمان قلعه نویی، ایوب آرخی، رضا مقدم، لیلا رجبی و فاطمه خیاطی در بخش پرتاب‌ها به این اردو دعوت شده اند.

در بخش دوها نیز حسن تفتیان، رضا قاسمی، محمد حسین ابارقی، سجاد هاشمی آهنگری، مهدی زمانی، مهدی رجبی و مریم طوسی در بخش دوهای سرعت و مسلم نیا دوست، امیر مرادی، علی عالمی، مصطفی ابراهیمی، حسین کیهانی، محمد جواد صیادی، محمد رضا ابوترابی، احمد فرود، همایون همتی و جعفر مرادی نیز در بخش دوهای نیمه استقامت به اردو دعوت شدند.

در دوهای مانع و هفتگانه نیز رضا خنفری، جواد شوریابی، الناز کمپانی و سپیده توکلی اردو نشین خواهند شد.

احسان حدادی نیز قرار است در روزهای آینده راهی اردوی آمریکا و لیگ الماس شود و پس از آن برای انتخاب و مذاکره با مربی به آلمان خواهد رفت.

برچسب ها

0 دیدگاه در “اسامی نفرات دعوت‌شده به اردوی تیم ملی دوومیدانی مشخص شد.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi