مطالب مرتبط:

مراسم معارفه سید حسن طباطبایی در محل فدراسیون برگزار شد.

مراسم معارفه حسن طباطبایی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، مراسم تودیع و معارفه سید حسن طباطبایی سرپرست فدراسیون دوومیدانی در محل فدراسیون برگزار شد.  در این مراسم احمد گواری مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها به نمایندگی از وزارت ورزش حکم سرپرستی سید حسن طباطبایی را به وی ابلاغ کرد.

در این جلسه افشین داوری رئیس سابق فدراسیون دوومیدانی  به عملکرد ۳.۵ ساله خود در این فدراسیون اشاره و عنوان کرد: در این مدت برای نخستین بار ۱۰ ورزشکار المپیکی داشتیم و نخستین مدال توسط احسان حدادی در المپیک کسب شد که در این دوره بود. امیدوارم طباطبایی به عنوان سرپرست مانند مدیریت‌های گذشته‌اش در این فدراسیون نیز موفق باشد.

در این مراسم گواری طی سخنانی اظهار داشت: داوری از مدیران زحمتکش و موفق ورزش بوده و کارنامه قابل قبولی دارد. طباطبایی هم که به عنوان سرپرست کارش را آغاز می‌کند. دوومیدانی یکی از رشته‌های المپیکی و مهم برای وزارت‌ورزش است که امسال بحث کسب سهمیه المپیک در اولویت برنامه‌های این فدراسیون قرار دارد.

حسن طباطبایی سرپرست جدید فدراسیون‌دوومیدانی نیز در سخنانی اظهار داشت: خوشحالم مسئولان وزارت‌ورزش به من اعتماد کردند و مسئولیت یک فدراسیون مهم  و المپیکی را به من سپردند. دو و میدانی یکی از مهمترین فدراسیون‌ها است. ما مسابقات المپیک را پیش رو داریم و امیدوارم در این مدت که دوره سختی خواهد بود عملکرد مثبتی داشته باشیم.

در پایان این مراسم هدیه‌ای از سوی کارکنان فدراسیون دو و میدانی به پاس زحمات ۳.۵ ساله داوری در این فدراسیون به وی اهداء شد.

برچسب ها

یک دیدگاه در “مراسم معارفه سید حسن طباطبایی در محل فدراسیون برگزار شد.”

  1. مهندس ولی اله محمودی گفت:

    فکر نونهالان فکر آیندگان دوومیدانی وجه عمل ما باشد تغییرات درون فدراسیونی مگر فدراسیون ارثیه پدری افراد است .باید ۴ سال به ۴ سال کادر هم تغییر کند .فلان شخص مسول کمیته آموزش …..کمیته دوهای استقامت .کمیته مسابقات ..با چه انگیزه ….فکر جدید مدل جدید خلاقیت جدید .فدراسیون باید کاملا تغییر کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi