مطالب مرتبط:

فارس قهرمان مسابقات دوومیدانی آغاز فصل بانوان کشور

فارس قهرمان مسابقات آغاز فصل بانوان

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ، فارس قهرمان مسابقات دوومیدانی آغاز فصل بانوان کشور شد.

این مسابقات روزهای ششم و هفتم اردیبهشت ماه در دو نوبت صبح و عصر در ورزشگاه انقلاب تهران برگزار شد و تیم فارس با ۶۲ امتیاز قهرمان و تیم های گلستان  و همدان به ترتیب در سکوی دوم و سوم ایستادند.

در این مسابقات ورزشکاران دوومیدانی کار از استانهای فارس، گلستان، همدان، خراسان رضوی، اصفهان، تهران ، اردبیل، البرز، چهار محال و بختیاری، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، بوشهر، قم، آذربایجان غربی، گیلان، مرکزی، خراسان جنوبی، کردستان، یزد و ایلام با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این مسابقات در مواد ۱۰۰، ۲۰۰، ۴۰۰، ۸۰۰، ۱۵۰۰، پنج هزار، ۱۰ هزار، ۱۰ کیلومتر پیاده روی، ۴ در ۱۰۰، ۴ در ۴۰۰، ۱۰۰ مانع، ۴۰۰ مانع، سه هزار مانع، هفتگانه، پرش ارتفاع، پرش طول، پرش سه گام، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، پرتاب وزنه و پرتاب چکش برگزار شد.

همچنین مسابقه پرش با نیزه برای نخستین بار در بخش بانوان به صورت آزمایشی برگزار شد و بانوان پرنده با نمایشی در خور و شایسته فراتر از انتظار ظاهر شدند.

الناز کمپانی با ثبت رکورد ۱۴ ثانیه و ۳۰صدم ثانیه در ماده ۱۰۰ مانع، رکورد ملی را که پیش از این در دست خودش بود (رکورد قبلی ۱۴ ثانیه و ۴۸ صدم ثانیه )به میزان ۱۸ صدم ثانیه بهبود بخشید.

بر اساس اعلام کمیته بانوان این رقابتها ملاک فدراسیون برای انتخاب ورزشکاران جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا -خرداد ماه بود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “فارس قهرمان مسابقات دوومیدانی آغاز فصل بانوان کشور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi