مطالب مرتبط:

مهدی زمانی: در حساس‌ترین شرایط رئیس نداریم.

در شرایط حساسی رئیس نداریم

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، مهدی زمانی دونده ۴۰۰ متر تیم ملی گفت: با توجه به مسابقات پیش‌رو ، سال ۹۴ برای دوومیدانی ایران بسیار مهم است و متاسفانه در مهم‌ترین و حساس‌ترین شرایط رییس نداریم.

 

مهدی زمانی درباره حضورش در  لیگ جهانی “الماس” اظهار کرد: سهمیه دوی ۴۰۰ متر به ایران تعلق گرفته است و با توجه به نتایج و رکوردهای من در سال‌های گذشته ، فدراسیون تصمیم گرفت من به عنوان نماینده ایران به اولین مرحله لیگ الماس در دوحه بروم. این مسابقه فرصت بسیار خوبی برای من و البته دوومیدانی ایران است که با رقبای قدرتمند و تراز اول جهان مسابقه بدهم. و تمام تلاش من این است که در دوحه زنگ تفریح نباشم و رکورد ملی ۴۰۰ متر ایران را ارتقا دهم و بهترین نتیجه‌ را به دست بیاورم. در کل برنامه اصلی امسال من شکستن رکورد ایران و کسب ورودی مسابقات جهانی و المپیک است.

 

وی درباره مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: تقریبا ۵۰ روز تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا باقی مانده است و من برای کسب مدال به این رقابت‌ها می‌روم. در بازی‌های آسیایی هم می توانستیم مدال بیاوریم، اما بدشانسی و اتفاقات اجازه نداد که مدال را به دست بیاوریم. با توجه به این که سطح مسابقات قهرمانی آسیا پایین تر از بازی‌های آسیایی است به همین دلیل شانس کسب مدال من بیشتر است و راحت‌تر می توانم مدال بیاورم.

 با توجه به این که ورودی‌های A و B را برداشته‌اند کار ما برای کسب سهمیه المپیک سخت شده است، اما این دلیل نمی‌شود که تلاشی برای این کار انجام ندهیم.

 

زمانی در ادامه افزود: تورنمنت‌هایی که قبل از مسابقات جهانی برگزار می‌شود فرصت خوبی برای تمام ملی‌پوشان است. لیگ الماس، جایزه بزرگ آسیایی و دانشجویان جهان از سری رقابت‌هایی است که می‌تواند آمادگی خوبی را برای کسب ورودی المپیک و قهرمانی جهان به دست بیاوریم.

او همچنین درباره اردوها تیم ملی دوومیدانی، اظهار کرد: اردوی مشخصی در حال حاضر برگزار نمی‌شود و وضعیت دوومیدانی هم که مشخص نیست و به نوعی فدراسیون روی هواست. قطعا با حضور سرپرست فدراسیون و شرایط سر و سامان می‌گیرد و به آینده امیدوارتر می‌شویم. با این حال ما کار و تمرینات خودمان را انجام می‌دهیم.

دونده ۴۰۰ متر ایران درباره تغییر و تحولات فدراسیون دوومیدانی خاطر نشان کرد: قطعا این شرایط به ضرر دوومیدانی است. هر چه زودتر فدراسیون سر و سامان بگیرد بهتر است. همه فکر می‌کنند امسال برای دوومیدانی خیلی مهم نیست در حالی که سال ۹۴ سال حیاتی برای دوومیدانی ایران است. مسابقات مهم پیش روی ماست، اما متاسفانه رییس نداریم. همه ما فکر می‌کردیم و موافق بودیم که آقای داوری تا قهرمانی آسیا در فدراسیون بمانند. هر شخصی هم که به فدراسیون بیاید مدت‌ها طول می کشد که با کارها آشنا شود.

او در پایان گفت: تغییر و تحولات و شخصی که جایگزین آقای داوری می‌شود، مهم نیست. مهم این است که شخصی که می‌آید بتواند برای دوومیدانی و ورزشکارانش کاری انجام بدهد. درآمدزایی لازم را انجام بدهد و قدم مثبتی را برای این رشته بردارد و مدیریت صحیح باعث می‌شود ورزشکار با خیال راحت تمرین کند.

برچسب ها

یک دیدگاه در “مهدی زمانی: در حساس‌ترین شرایط رئیس نداریم.”

  1. ولی اله محمودی گفت:

    سید مصطفی کریمی ناجی فدراسیون دوومیدانی است او را انتخاب کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi