طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

افشین داوری: در حال حاضر قصد استعفا ندارم.

افشین داوری فعلا قصد استعفا ندارم

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، افشین داوری گفت: در حال حاضر قصد استعفا ندارم و این که در آینده این اتفاق رخ می‌دهد یا خیر مشخص نیست.

 

افشین داوری درباره احتمال استعفای خود اظهار کرد: در گذشته نیز درباره این موضوع بحث‌هایی صورت گرفته بود اما باید بگویم که این موضوع فعلا حقیقت ندارد. درست است که من در زمینه‌های دیگر فعالیت می‌کنم اما هنوز قصد این کار را ندارم.

 

داوری درباره این که آیا این احتمال وجود دارد که در آینده استعفا دهد یا خیر؟ گفت: نمی‌دانم این آینده چه زمانی است. بستگی دارد این آینده چقدر نزدیک باشد. شاید آینده خیلی زودتر باشد و شاید خیلی دیر. حدود ۱۰ ماه تا پایان دوره ریاست من باقی مانده است و مشخص نیست تا آن زمان چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

او درباره مشکلات موجود در فدراسیون تصریح کرد: اعتبارات کم است اما این که بگویم وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک حمایت نمی‌کنند درست نیست. اعتبارات برای سال آینده بسته شده و خو‌شبختا‌نه افزایش اعتبارات داشتیم. بودجه ما سه میلیارد شده است و به نظرم این اتفاق خوبی است.

داوری ادامه داد: ما در همه جا مساعدت معاونت وزارت ورزش و جوانان را داشتیم و قول داده‌اند که فدراسیون را حمایت کنند. اگر هم ما از کمبود بودجه انتقاد داریم این موضوع متوجه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک نیست چرا که اعتبارات آنها هم کم است و مجبورند این مقدار اعتبار را به ما اختصاص بدهند.

 

رییس فدراسیون دوومیدانی درباره زمان مجمع سالانه دوومیدانی گفت: این مجمع ۲۱ اسفند ماه برگزار می‌شود و دلیل تاخیرش هم این بود که ما مسابقات دهه فجر را داشتیم و سر ما شلوغ بود و درخواست کردیم تا زمان برگزاری مجمع جابجا شود.

برچسب ها

یک دیدگاه در “افشین داوری: در حال حاضر قصد استعفا ندارم.”

  1. اسلامی امین گفت:

    یا سلام آقای داوری انشا الله در نمایندگی مردم مشهد موفق باشید. شما بزرگواری کردید .اینان که میخواهند شما بروید .پس بهتر است استعفا دهید تا قدرتان را بدانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi