طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

احسان حدادی: در صورت نتیجه‌ نگرفتن در المپیک ،مسئولان ورزش باید پاسخ مردم را بدهند.

احسان حدادی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران، احسان حدادی با حضور در برنامه هر روز با ورزش شبکه خبر اظهار داشت: به نظر من باید مجلس و دولت بودجه‌ای را برای ورزش‌های پایه مانند دوومیدانی، ژیمناستیک و شنا در نظر بگیرند تا آنها بتوانند در آینده نتایج خوبی را بگیرند.

وی افزود:‌ رشته‌های پایه نیاز به حمایت همه‌جانبه دارند و وقتی قرار است یک ورزشکار خودش را برای مسابقات المپیک و جهانی آماده کند همه باید در کنارش باشند.

نایب‌قهرمان پرتاب دیسک المپیک عنوان کرد: کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و اسپانسرها باید فدراسیون‌ها را حمایت کنند تا آنها بتوانند بهتر ورزشکاران خود را آماده کنند. همه مسئولان باید دست به دست هم بدهند تا دوومیدانی در مسابقات المپیک موفق باشد. فرصت کمی باقی مانده است و اگر نتیجه نگیریم باید خود مسئولان پاسخ مردم را بدهند.

افشین داوری هم در این برنامه اظهار داشت: برای موفقیت یک رشته و ورزشکار همه از جمله کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش سهم خاص خود را دارند همه باید به اندازه خود کمک کنند.

وی ادامه داد: حدادی یکی از شانس‌های کسب مدال در بازی‌های المپیک است. او نیاز به مربی، ماساژور و پزشک دارد که هزینه آنها ۲۰ هزار دلار در ماه است. اگر این موارد تأمین نشود باید قید طلای المپیک را بزنیم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “احسان حدادی: در صورت نتیجه‌ نگرفتن در المپیک ،مسئولان ورزش باید پاسخ مردم را بدهند.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi