طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

افشین داوری: ملی پوشان رکوردهای خوب و امیدوار کننده از خود به نمایش گذاشتند.

افشین داوری

به گزارش سایت دوومیدانی ایران، رئیس فدراسیون دوومیدنی در مورد برگزاری مسابقات جام فجر  گفت: ملی پوشان رکوردهای خوب و امیدوار کننده از خود به نمایش گذاشتند. خودمان در فدراسیون هم فکر نمی‌کردیم این نتایج به دست بیاید. امیدوارم ملی پوشان همین آمادگی را تا مسابقات قهرمانی آسیا داشته باشند.

افشین داوری افزود: تا رقابت‌های قهرمانی آسیا که در خرداد ماه برگزار می‌شود، هیچ مسابقه‌ای در سطح آسیا برگزار نمی‌شود و تمام تلاش ما این است که چند مسابقه داخلی را برگزار کنیم تا ملی پوشان شرایط خوبی داشته باشند.

وی در مورد انتقاد ملی پوشان به نبود جایزه برای مسابقات گفت: انتقادها طبیعی است. به هرحال وجود جایزه نقدی انگیزه آنها را برای رقابت بالا می‌برد، اما واقعیت این است که دست ما بسته بود و اسپانسر ما نتوانست کمکی کند. با این حال ورزشکاران خوبی از کشورهای دیگر آمده بودند.

داوری در مورد انتخاب مربی احسان حدادی عنوان کرد: کیم بوخونسف مربی خوبی است که احسان دوباره با او کار می‌کند و تا حدود زیادی دغدغه های او برای قهرمانی آسیا و جهان با این انتخاب برطرف شد. کیم مربی شناخته شده ای است و برای گرفتن ویزای او اقدام کرده ایم و تا ۱۰روز آینده به ایران خواهد آمد. وی در مورد مربی برادران صمیمی گفت: به دلیل اینکه این مربی برای شورای برون مرزی و کمیته ملی المپیک شناخته شده نیست طول می‌کشد تا نظر نهایی خود را اعلام کنند، اما فکر نمی‌کنم برای آمدن وی مشکلی وجود داشته باشد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “افشین داوری: ملی پوشان رکوردهای خوب و امیدوار کننده از خود به نمایش گذاشتند.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi