مطالب مرتبط:

پریسا بهزادی: رجبی خودش نخواست در مسابقات دهه فجر شرکت کند.

لیلا رجبی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، پریسا بهزادی نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی گفت: ۴۴ ورزشکار خانم از ۷ کشور در این مسابقات شرکت کردند که این تعداد نسبت به دوره قبل و حتی تعداد آقایان بیشتر است.

وی دلیل استقبال ورزشکاران خارجی از مسابقات جام فجر را حضور لیلا رجبی، مریم طوسی و سپیده توکلی، سه نماینده کشورمان را در مسابقات برون مرزی دانست و درخصوص غیبت لیلا رجبی اظهار داشت: لیلا رجبی خودش نخواست در این مسابقات شرکت کند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی از سرمایه گذاری برای فرزانه فصیحی خبر داد و گفت: فصیحی از ورزشکاران خوبی است که به اردوی تیم ملی نیز دعوت شده است و دعوت هم می کنیم تا با ارزیابی عملکردش و در صورت ثبت رکوردهای بهتر روی وی سرمایه گذاری کنیم.

وی درخصوص عملکرد مریم طوسی نیز خاطرنشان کرد: وی با صلاحدید مربی جدیدش در دوی۸۰۰ متر شرکت کرد چون ماده ای که در آن رقابت می کند را تغییر داده (دوی ۴۰۰ متر)و به همین دلیل هم رکوردش افت کرد.

بهزادی همچنین عدم حضور سپیده توکلی در مسابقات پنجگانه را به دلیل تمرینات آمادگی وی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا دانست و افزود: سپیده توکلی نیز تمریناتش را با زهرا نبی زاده و همسرش، هادی سپهرزاد آغاز کرده و برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده می شود و به همین دلیل در مسابقات پنجگانه شرکت نکرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “پریسا بهزادی: رجبی خودش نخواست در مسابقات دهه فجر شرکت کند.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi