مطالب مرتبط:

حسن تفتیان: تمام تلاشم برای موفقیت در آسیا است.

حسن تفتیان قهرمان دو 60 متر

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، حسن تفتیان گفت: برای موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا تمام تلاشم را می‌کنم و در جام فجر هم به همین منظور شرکت کردم.

قهرمان دو ۶۰ متر دهه فجر ، در خصوص مسابقات دو و میدانی جام فجر و قهرمانی در ماده ۶۰ متر عنوان کرد: خوشحالم که توانستم رکورد سال گذشته‌ام را ارتقا ببخشم. من دونده ۶۰ متر نیستم ولی برای آمادگی‌ام در این مسابقات شرکت کردم.

وی ادام داد: دوندگان خوب خارجی در این رقابت‌ها حضور نداشتند اما رقابت با رضا قاسمی خوب بود. فکر می‌کنم اگر جوایز نقدی پرداخت می‌شد دوندگان خوب خارجی شرکت می‌کردند.

وی در پاسخ به این سوال که هدفت برای سال آینده چیست گفت: تمام تلاشم را برای موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا در چین است. در این مسابقاتم برای آمادگی شرکت کردیم. امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی در مسابقات قهرمانی آسیا داشته باشیم.

قهرمان دو ۶۰ متر جام فجر در خصوص اینکه اردوها و مسابقات بعدی چگونه خواهد بود گفت: فعلا در تهران تمرین می‌کنیم و اردوی خاصی را نداریم. گفتند سال آینده در یکی دو مسابقه جایزه بزرگ شرکت می‌کنیم اما زمانش مشخص نیست.

تفتیان در پایان عنوان کرد: ورودی مسابقات جهانی را ۱۰ ثانیه و ۱۶ صدم ثانیه گذاشته‌اند و فکر می‌کنم بتوانیم ورودی جهانی را کسب کنم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “حسن تفتیان: تمام تلاشم برای موفقیت در آسیا است.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi