مطالب مرتبط:

مریم طوسی: مسابقات دهه فجر تاثیر خوبی در آماده سازی ما برای مسابقات مهم سال آینده دارد.

مریم طوسی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران، مریم طوسی در حاشیه رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی “دهه فجر” گفت: در این مسابقات تصمیم گرفتم در ماده ۸۰۰ متر شرکت کنم، چرا که بر اساس برنامه‌ریزی و صحبت‌هایی که با مربی خود داشتم شرکت در این ماده را برای آماده سازی من مناسب‌تر می‌دیدند. این مسابقات تمرین خوبی برای رقابت‌های قهرمانی آسیا بود و بعد از این رقابت‌ها بار دیگر به ماده اصلی و تخصصی‌ خودم ۲۰۰ و ۴۰۰ متر بر می‌گردم.

او درباره نتیجه‌اش در ماده چهار در ۴۰۰ متر مسابقات دهه فجر گفت: در ماده ۸۰۰ متر در مکان دوم قرار گرفتم و تلاش کردم در چهار در ۴۰۰ متر انفرادی بتوانم با عملکرد خودم علاوه بر کسب یک رکورد خوب تیم ایران را نیز در مکان نخست قرار بدهم.

طوسی درباره سطح این مسابقات خاطر نشان کرد: در برخی از رشته‌ها رقابت سخت و تعداد شرکت کنندگان زیاد بود و در برخی از ماده‌ها اصلا شرکت کننده خارجی وجود نداشت. به هر حال این مسابقات تاثیر خوبی در آماده سازی ما برای مسابقات مهم سال آینده دارد.

سپیده توکلی، دیگر بانونی دوومیدانی کار ایران در مسابقات بین‌المللی “دهه فجر” بعد از پایان رقابت‌های خود در این مسابقات، اظهار کرد: به مانند دیگر هم تیمی‌هایم برای آمادگی بیشتر برای مسابقات قهرمانی آسیا در این رقابت‌ها شرکت کردم و در حال حاضر در فصل بدنسازی قرار دارم و بنابراین فکر می‌کنم این مسابقات بر آمادگی من تاثیر بیشتری خواهد داشت. از لحاظ فنی نیز این مسابقات در سطح قابل قبولی بود، چرا که از کشورهای مختلف در آن شرکت کردند و نسبت به سال‌های گذشته که تعداد دوومیدانی کاران زن خارجی خیلی کم بود امسال شاهد پیشرفت خوبی بودیم.

او درباره حضورش به عنوان نماینده باشگاه مقاومت ایران در این رقابت‌ها، افزود: من ابتدا مایل نبودیم که با نام باشگاه مقاومت در این رقابت‌ها شرکت کنم، اما به دلیل این که حتما باید عضو یک باشگاه باشم، مجبور شدم به عنوان دوومیدانی کار مقاومت در این مسابقات شرکت کنم. گلایه من از این باشگاه این است که من در سال گذشته حدود هشت میلیون با این باشگاه قرارداد بسته‌ام، اما آنچه دریافت کرده‌ام فقط چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود. در حال حاضر نیز شکایت‌های خودمان را به فدراسیون اعلام کرده‌ایم و این باشگاه هم اعلام کرده که طلب ما را پرداخت نمی‌کند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مریم طوسی: مسابقات دهه فجر تاثیر خوبی در آماده سازی ما برای مسابقات مهم سال آینده دارد.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi