طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

احسان حدادی: کیم بوخسنوف برای ادامه همکاری هفته‌ آینده به ایران می‌آید.

احسان حدادی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران، احسان حدادی درباره انتخاب مربی آینده، اظهار کرد: کیم بوخسنوف، مربی گذشته من برای ادامه همکاری هفته‌ آینده به ایران می‌آید و من امروز صبح تمامی صحبت‌های خود را با او انجام دادم و امیدوارم که هر چه زودتر او به ایران بیاید تا تمریناتم را شروع کنم و به آمادگی مورد نظر برسم.

حدادی درباره این مربی گفت: من قبول دارم که سن کیم بالاست و کار کردن با او سخت است، اما با توجه به فرصتی که داشتیم او بهتر بود چرا که من هفت سال با او کار کرده‌ام و امیدوارم که از این بابت مشکلی ایجاد نشود.

نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن درباره مبلغ قرارداد مربی خود، خاطر نشان کرد: من چیزی در این باره نمی‌دانم. مبلغ قرارداد او را فدراسیون و کمیته ملی المپیک پرداخت می‌کنند.

او در ادامه درباره انتظاراتش از مسئولان وزارت ورزش و جوانان در کمیته ملی المپیک، تصریح کرد: با توجه به این که در المپیک ۲۰۱۲ لندن موفق شدم مدال نقره را به دست بیاورم انتظارات از من بالا رفته و همه توقع دارند که در المپیک ریو مدال طلا را به دست بیاورم، اما این کار دشواری است و امیدوارم که همه چیز از سوی مسئولان مهیا شود تا بتوانم بهترین عملکرد را در المپیک ریو داشته باشم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “احسان حدادی: کیم بوخسنوف برای ادامه همکاری هفته‌ آینده به ایران می‌آید.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi