مطالب مرتبط:

تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی دوومیدانی داخل سالن دهه فجر از بامداد امروز وارد ایران شدند.

دوومیدانی دهه فجر

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی دوومیدانی داخل سالن دهه فجر از بامداد امروز وارد ایران شدند.

بیست و دومین دوره رقابت های بین المللی داخل سالن گرامیداشت دهه مبارک فجر روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه با حضورکشورهای، ترکمنستان، ازبکستان، عراق، ارمنستان، پاکستان، افغانستان، عمان و ایران در قالب ۱۱ تیم در سالن مجموعه اختصاصی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

در این رقابتها بیش از ۱۲۰ ورزشکار مرد و ۱۰۰ ورزشکار زن در مواد ۶۰، ۴۰۰، ۸۰۰ ، ۱۵۰۰ و سه هزار متر، ۶۰ متر ۴ در ۴۰۰ متر با مانع و پرش های ارتفاع، طول، سه گام و با نیزه (ویژه مردان) و همچنین در مواد پرتاب وزنه، هفتگانه (مختص مردان) و پنجگانه (زنان)  با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

ورزشکاران ایرانی در بخش مردان در قالب تیم های نفت تهران، موسسه مالی و اعتباری افضل طوس، سبک سازان و تیم جوانان و در بخش زنان در قالب تیم های موسسه مالی و اعتباری افضل طوس، مقاومت و منتخب استانها در این مسابقات حاضر خواهند شد.

لازم به توضیح است تیم منتخب استانها در بخش بانوان  از ورزشکاران برتر رقابتهای قهرمانی کشور و لیگ سه مرحله ای باشگاههای در سال جاری تشکیل شده است.

برچسب ها

یک دیدگاه در “تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی دوومیدانی داخل سالن دهه فجر از بامداد امروز وارد ایران شدند.”

  1. ولی الله محمودی گفت:

    با سلام همه با هم مصطفی کریمی را برای فدراسیون باید فرا خوانیم به او باید تجدید خاطر شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi