مطالب مرتبط:

رئیس فدراسیون دوومیدانی: به دلیل نبود اسپانسر جوایز نقدی حذف شد.

افشین داوری

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، رئیس فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: در مجموع ۸۰ ورزشکار از حدود ۷ کشور جهان در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند.تیم‌هایی مانند عراق، ارمنستان و ازبکستان نفراتی را به این مسابقات اعزام می‌کنند که شرایط خوبی دارند اما در مجموع باید وضعیت آنها را در مسابقات ببینیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا برگزاری مسابقات جام فجر تکلیفی از سوی وزارت ورزش برای فدراسیون است یا خیر گفت: برای برخی از فدراسیون‌ها از این جهت تکلیف است چون رقابت‌ها در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شده باید برگزار کنند اما برای ما اینگونه نیست و در چند سالی که من بوده‌ام حداقل هیچ تکلیفی نبوده است.

افشین داوری گفت: البته این عرف شده است که هر سال مسابقات در دهه فجر برگزار می‌شود ما هم امکانات و سطح مسابقات‌مان در این حد است که بخواهیم مسابقات را در تقویم فدراسیون آسیایی ثبت کنیم اما فعلا نیازی نمی‌بینیم.

داوری با اشاره به اینکه به دلیل مشکلی که برای اسپانسر پیش آمده است از جوایز صرف‌نظر کردیم عنوان کرد: یکی از موسسات مالی اعتباری قرار بود ۲۶۰ میلیون تومان برای مسابقات هزینه کند اما بانک مرکزی اعلام کرد که موسسات نمی‌تواند در مسابقات تبلیغ کنند به همین دلیل تاکنون به نتیجه‌ای نرسیدیم و امسال نمی‌توانیم جوایزی را برای تیم برتر در نظر بگیریم. وی ادامه داد: تمام تلاش ما این بود که این اتفاق بیفتد و ۴۰ روز است که نتیجه نداده است.

رئیس فدراسیون دوومیدانی با اشاره به اینکه قرار است مسابقات پرش‌ها و پرتاب‌های بلند در کشورمان برگزار شود گفت: طبق تصمیم گرفته شده مسابقات جایزه بزرگ پرش‌ها و پرتاب‌های بلند در یک یا دو شهر گرمسیری در اسفند‌ماه برگزار خواهد شد.

افشین داوری در پاسخ به این سوال که چقدر تلاش شده تا سطح مسابقات جام فجر نسبت به گذشته بالاتر برود گفت: تعیین جوایز دلاری می‌تواند سطح مسابقات را بالا ببرد. ما هم امسال می‌خواستیم همین کار را انجام دهیم اما امسال با مشکلی که برای اسپانسر پیش آمد به صورت اتوماتیک جوایز حذف شد. قطعا باید برای سال‌های آینده جوایز بالاتری را در نظر بگیریم تا نفرات قدرتمندتری در سال‌های آینده شرکت کنند.

مسابقات دو و میدانی جام فجر روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

برچسب ها

2 دیدگاه در “رئیس فدراسیون دوومیدانی: به دلیل نبود اسپانسر جوایز نقدی حذف شد.”

  1. حامد گفت:

    این که مشکلی نداره اقای داوری فقط کافیه به وزارت ورزش بگین فقط نصف قرارداد یکی از بازیکنای استقلال یا پرسپولیسو بده تا مشکل حل شه.متاسفم واس ورزش ایران که ورزش مادر پول واس برگزاری با کیفیت یه مسابقه ی بین المللی نداره

  2. حامد گفت:

    این که مشکلی نداره اقای داوری فقط کافیه به وزارت ورزش بگین فقط نصف قرارداد یکی از بازیکنای استقلال یا پرسپولیسو بده تا مشکل حل شه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi