مطالب مرتبط:

اوسین بولت تولد 30 سالگی‌اش را بعد از رکوردشکنی در المپیک جشن خواهد گرفت.

اوسین بولت

به گزارش سایت دوومیدانی ایران، اوسین بولت دارنده ۶ قهرمانی در المپیک انتظار دارد ستاره‌های زیادی را در المپیک و پارالمپیک ریو ببیند که قرار است سال آینده برگزار شود.

این دونده جامائیکایی در صورتی که بتواند از عنوان قهرمانی‌اش در دوی ۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر و ۴ در ۱۰۰ متر دفاع کند تولد ۳۰ سالگی‌اش را در مراسم اختتامیه بازی‌های المپیک ریو جشن خواهد گرفت.

وی درباره رقابت‌های المپیک گفت: من لیگ‌های مهم زیادی از جمله NBA را تماشا می‌کنم و دیدن بازیکنان ستاره که در المپیک هم حضور خواهند داشت خوب به نظر می‌رسد. برای من غیر از دوومیدانی، فوتبال و بسکتبال هم مهم است. البته من مسابقات شنا را هم تماشا کرده و ورزشکاران کشورم را در چنین رقابت‌هایی تشویق می‌کنم.

اوسین بولت گفت:منتظر دیدن بازی نیمار و سرنا ویلیامز در بازی‌های المپیک برزیل است. وی در این باره اظهار داشت: نیمار بازیکن بزرگی است و دیدم که در جام جهانی بین مردم برزیل چقدر محبوبیت دارد. دیدن بازی او در خاک برزیل جالب خواهد بود.

نیمار ستاره برزیلی بارسلونا نیز ماه گذشته در مصاحبه‌ای که داشت اعلام کرد بی‌صبرانه منتظر دیدن مسابقه اوسین بولت در المپیک است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “اوسین بولت تولد ۳۰ سالگی‌اش را بعد از رکوردشکنی در المپیک جشن خواهد گرفت.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi