طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

خبرنگاران تا روز دوشنبه فرصت دارند برای صدور آیدی کارت جهت حضور در رقابتهای بین المللی دهه فجر اقدام کنند.

دوومیدانی دهه فجر

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، خبرنگاران تا روز دوشنبه فرصت دارند برای صدور آیدی کارت جهت حضور در رقابتهای بین المللی دهه فجر اقدام کنند.

رقابتهای دوومیدانی بین المللی داخل سالن دهه مبارک فجر روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در سالن اختصاصی مجموعه آفتاب انقلاب برگزار خواهد شد، عکاسان، خبرنگاران و تصویربردارانی که قصد پوشش خبری و تصویری این رویداد را دارند، تا روز دوشنبه (۲۰ بهمن ماه جاری) می توانند برای صدور آیدی کارت به روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی مراجعه کنند.

شایان ذکر است در صورت عدم همراه داشتن آیدی کارت مسابقات، از حضور خبرنگاران، گزارشگران، عکاسان و تصویربرداران توسط حراست وزارت ورزش و جوانان ممانعت بعمل خواهد آمد و فدراسیون در این خصوص هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران رسانه های جمعی علاقه مند به حضور در این مسابقات برای تسریع در روند صدور آی دی کارت مسابقات، می توانند اسکن عکس ۳ در ۴ خود را به همراه معرفی نامه رسانه مربوطه به ایمیل  athletics_ro@yahoo.com  ارسال فرمایند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “خبرنگاران تا روز دوشنبه فرصت دارند برای صدور آیدی کارت جهت حضور در رقابتهای بین المللی دهه فجر اقدام کنند.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi