مطالب مرتبط:

اردوی ملی پوشان دوومیدانی با هدف حضور در رقابت های قهرمانی آسیا

اردو دوومیدانی بزرگسالان

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، ملی پوشان دوومیدانی با هدف حضور در رقابت های قهرمانی آسیا به اردو دعوت شدند.

این اردو تا ۱۹ بهمن زیر نظر مربیان ادامه خواهد داشت و بزرگسالان  در گروهای سرعت و موانع و همچنین پرش ها در اردو فعالیت می کنند.

این اردو با هدف آماده سازی تیم ملی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا (خرداد ۹۴ – چین) برگزار می شود، نخستین اردو دی ماه سال جاری در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

ملی پوشان کشورمان تا پیش از پایان سال جاری چند مرحله اردوی متمرکز را پشت سر خواهند گذاشت تا با پرداختن به تمرینات بدنسازی و بالا بردن سطح آمادگی سال آینده با شرایط بهتری به استقبال مسابقات قهرمانی آسیا بروند.

به گفته تیمور غیاثی مدیر تیم های ملی در گروه پرش ها محمد تقی کرامتی از مازندران، سید عباس امیری از بوشهر و محمد امین صلح میرزایی از فارس به عنوان مربی به این اردو دعوت شده اند .

در گروه سرعت و موانع، محسن اکبرپور از کرمان، حامد احمد پور از اصفهان، محمد عاکفیان از تهران، محمد خزایی از البرز و فردین محمد زاده از لرستان مربیانی هستند که دوندگان زیر نظر آنان تمرینات را پیگیری خواهند کرد.

اسامی ملی پوشان دعوت شده :

در گروه پرش ها: وحید صدیق از مازندران، مصطفی خسروی از بوشهر، محمد بنی آدم از البرز، امین سرایی از فارس، محمد امین رهبر از بوشهر و سبحان طاهرخانی از قزوین.

در گروه دوهای سرعت و موانع: محمد حسین ابارقی از کرمان، حسن تفتیان از خراسان رضوی، رضا قاسمی از اصفهان، مهدی زمانی از تهران، سپهر اسد از فارس، سجاد هاشمی آهنگری از آذربایجان شرقی و میلاد سیار از کردستان.

برچسب ها

یک دیدگاه در “اردوی ملی پوشان دوومیدانی با هدف حضور در رقابت های قهرمانی آسیا”

  1. حامد گفت:

    ضمن تبریک راهیابی یکی از پیشکسوتان رده ۴۲ سال دوومیدانی ایران برای مسابقات جهانی از استان اصفهان ولی الله محمودی در فراسنه ۲۰۱۵امیدواریم جز سه نفر اول جهان باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi