طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

افشین داوری: عملکرد نونهالان و نوجوانان امیدوارکننده است.

افشین داوری

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی،

افشین داوری در هشتمین نشست کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی در سال جاری عملکرد نونهالان و نوجوانان را امیدوار کننده دانست و اظهار داشت که از این دو کمیته پشتیبانی بیشتری خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: در ۲ ماه گذشته برنامه ها و فعالیت های بسیار خوبی توسط کمیته های تخصصی انجام گرفته است و مهمترین برنامه پیش روی فدراسیون قبل از سال جدید برگزاری مسابقات بین المللی داخل سالن جام فجر خواهد بود. ارتباطات زیادی جهت دعوت از اسپانسر صورت گرفته است و یکی از موسسات مالی و اعتباری آمادگی خود را جهت پشتیبانی از مسابقات اعلام داشته است و طی جلسات برگزار شده در وزارت ورزش، مسئولین وزارتخانه آمادگی خود را برای پشتیبانی اداری و تأمین منابع اعلام داشته اند.

داوری خاطرنشان کرد: تجربه بسیار خوبی در برگزاری مسابقات داریم و تلاش خواهیم کرد این مسابقات با کیفیت بهتر نسبت به قبل برگزار شود.

رییس فدراسیون دوومیدانی در پایان خاطر نشان کرد که هر تصمیمی از سوی کمیته های تخصصی در مورد ورزشکاران ملی گرفته شود فدراسیون از کمیته ها پشتیبانی خواهد کرد.

در ادامه این نشست، سرپرستان اردوهای ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان گزارش کاملی از چگونگی برگزاری اردوها و عملکرد مربیان و ورزشکاران ارایه کرده و اعلام کردند که اکثر ورزشکاران دعوتی رضایت کامل از اردوها داشتند.

علی ایرجی مسئول کمیته نوجوانان و جوانان اعلام کرد که نتایج ارزیابی مرحله اول اردوی تیم ملی نوجوانان خوب بود و تداوم برگزاری اردوها و ارزیابی ها برای پیشرفت رکورد ها حائز اهمیت است.

وی گفت: در مرحله دوم اردوی نوجوانان ۳۰ ورزشکار انتخاب و دعوت شدند ضمن اینکه در صورت معرفی ورزشکاران مستعد از سوی روسای هیأت های دوومیدانی استان ها  از آنان نیز دعوت خواهد شد.

ایرجی اظهار داشت که مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان از روز سه شنبه ۳۰ دی ماه تا سوم بهمن ماه برگزار می شود.

ابراهیم نوح نژاد مسئول کمیته پرتاب ها نیز اعلام کرد که کاوه موسوی طی نامه ای با شرح آسیب دیدگی خود از شرکت در اردو انصراف داد و با رضا مقدم به رغم پیگیری موفق به برقراری ارتباط نشدیم و امیدواریم بزودی گفت وگویی با تمام ورزشکاران برتر پرتابی داشته باشیم.

در این جلسه همچنین مقرر شد مرحله دوم اردوی آمادگی گروه ماده های پرتاب در استان بوشهر و قشم برگزار شود.

در خصوص دوهای استقامت و نیمه استقامت نیز مقرر شد اردوی آمادگی این گروه از پنجم تا نوزدهم بهمن ماه در شهر شیراز برگزار شود.

حسین شایان مسئول کمیته پرش ها نیز گزارشی از عملکرد یا تصمیم های ملی پوشان مواد زیر پوشش خود ارایه کرد و پیشنهاد داد تا مرحله دوم اردوی آمادگی گروه ماده های پرش از یک تا ۱۵ بهمن ماه در تهران برگزار شود.

احمد گودرزی مسئول کمیته دوهای استقامت نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت پشتوانه سازی برای تیم ملی بزرگسالان در گروه خود اظهار داشت: حضور مدرس خارجی در ایران برای آموزش مربیان ملی در این مواد الزامی است.

حسین رشیدیان دبیرفدراسیون دوومیدانی نیز در پایان این نشست اعلام کرد که از تمام ظرفیت های فدراسیون برای حمایت از برنامه های کمیته های تخصصی استفاده خواهد شد.

وی افزود: تمام برنامه های تقویم ورزشی و اردوی تیم های ملی به موقع برگزار خواهد شد و از تمام مسئولان کمیته های تخصصی درخواست داریم مشارکت فعال جهت تحقق برنامه های فدراسیون داشته باشند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “افشین داوری: عملکرد نونهالان و نوجوانان امیدوارکننده است.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi