طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

8 کشور برای شرکت در مسابقات بین المللی داخل سالن دهه فجر اعلام آمادگی کرده اند.

دوومیدانی دهه فجر

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، بیست و سومین دوره رقابت های بین المللی دوومیدانی داخل سالن گرامیداشت دهه مبارک فجر در تهران برگزار خواهد شد که تاکنون کشورهای، ترکمنستان، ازبکستان، کویت، عراق، ارمنستان، پاکستان، افغانستان و سوریه برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

این مسابقات به مدت ۲ روز و با حضور قهرمانان و مدال آوران در دو بخش زنان و مردان در ورزشگاه اختصاصی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد که حضور بیش از هشت تیم برای نخستین بار نقطه عطفی در ورزش دوومیدانی ایران است.

دوومیدانی کاران در مواد، ۶۰، ۴۰۰، ۸۰۰، هزار و سه هزار متر و ۶۰ متر با مانع و پرش های ارتفاع، طول، سه گام و نیزه (ویژه مردان) و همچنین در مواد پرتاب وزنه، هفتگانه (مختص مردان)، پنجگانه (زنان) و ۴ در ۴۰۰ متر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

با توجه به اعلام قبلی کمیته نوجوانان و جوانان فدراسیون دوومیدانی، تیم های شرکت کننده کشورمان در این دوره از رقابت ها ترکیبی از نوجوانان و جوانان دوومیدانی کار در قالب تیم جوانان خواهند بود تا ضمن پشتوانه سازی برای تیم ملی، جوانان کشورمان رقابتی تدارکاتی و بین المللی را تجربه کنند.

لازم به ذکر است کشورهای دعوت شده برای اعلام اسامی نفرات خود در بیست و سومین دوره رقابت های بین المللی دوومیدانی داخل سالن، تا پایان دی ماه جاری فرصت خواهند داشت.

برچسب ها

0 دیدگاه در “۸ کشور برای شرکت در مسابقات بین المللی داخل سالن دهه فجر اعلام آمادگی کرده اند.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi