مطالب مرتبط:

احسان حدادی: تختی الگویی تمام نشدنی برای همه ورزشکاران است.

احسان حدادی در سالگرد غلامرضا تختی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران، احسان حدادی در حاشیه مراسم چهل و هفتمین سالگرد مرحوم غلامرضا تختی گفت: بسیار خوشحالم که بعد از سال‌ها این افتخار نصیبم می‌شود تا در مراسم سالگرد جهان پهلوان تختی شرکت کنم. مراسمی که بسیار باشکوه برگزار شد و برای خود من حضور این همه جمعیت تعجب‌آور بود.

وی افزود: جا دارد مقبره پهلوان تختی با مرمت و بازسازی‌های گسترده‌ای رو به رو شود. حتی خود مردم حاضر هستند با هزینه شخصی بارگاه و جایگاه مناسبی برای این جهان پهلوان بسازند. وقتی ورزشکاری تا این حد طرفدار دارد باید فضای مناسب‌تری را برای بارگاه وی فراهم کرد.

احسان حدادی تاکید کرد: در گذشته ورزشکاران در کنار ورزش کردن به فکر رعایت مسائل اخلاقی و احترام به مردم هم بودند و این رویه هم اکنون نیز باید از سوی ورزشکاران کشورمان رعایت شود تا ورزشکاران فعلی نیز بتوانند مرام پهلوانی را زنده نگه دارند.

وی با اشاره به گرایش ورزشکاران کنونی به مسائل سیاسی گفت: این فقط مختص به ورزشکاران کشور ما نیست بلکه در تمام دنیا شاهد هستیم ورزشکارانی که بعد از اتمام دوره فعالیت حرفه‌ای‌شان در ورزش به سوی سیاست و سینما کشیده می‌شوند.

حدادی در پایان تاکید کرد: انسان بودن بسیار سخت است و آدمی به راحتی می‌تواند انسان نباشد یعنی وقتی از خواب بیدار شد به راحتی دروغ بگوید، فحاشی کند و سر مردم کلاه بگذارد اما اگر بتوانیم انسان باشیم شرط است. تختی اینگونه بود و با سیاست و مسائل دیگر کاری نداشت.

برچسب ها

3 دیدگاه در “احسان حدادی: تختی الگویی تمام نشدنی برای همه ورزشکاران است.”

  1. حسین گفت:

    با سلام احسان حداادی هر چه دارد از داریوش صمیمی مربی تیم ملی ایران دارد او قهرمان جهان است او ۲۰ شاگرد در ایران بوجود اورده عباس . محمود. محمد هرچه دارند از اوست خود شما به گفته صمیمی باعث رشد تان داریوش بود شما مدیون شلمزار و داریوش هستید.

  2. حسین گفت:

    چرا از ا قهرمانی چون داریوش صمیمی قهرمان اسیا بعنوان ریاست فدراسیون د ومیدانی استفاده نمی شود با عث رشد دوومیدانی درایران

  3. محمد گفت:

    جناب اقای احساس حدادی شما وقتی شلمزار می امدید وبا داریوش صمیمی تمرین میکردید خیلی بهتر بودید..باید نصف جایزه خود را به داریوش صمیمی بدهید .او باعث موفقیت شما..رییس فدراسیون دوومیدانی سال ۹۴ داریوش صمیمی دارنده مدال طلای جهان در سال ۶۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi