طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

تهران میزبان مسابقات بین المللی داخل سالن دهه فجر

تهران میزبان مسابقات دهه فجر

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، بیست و سومین دوره مسابقات بین المللی داخل سالن دوومیدانی به مناسبت دهه مبارک فجر روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.

این رقابت ها هر ساله با حضور قهرمانان و مدال آوران در دو بخش زنان و مردان برگزار می شود و تاکنون از سوی فدراسیون دوومیدانی ایران از  ۱۸ کشور کویت، هند، ارمنستان، آذربایجان، امارات، پاکستان، سوریه، قطر، بحرین، عمان، افغانستان، ترکیه، عراق، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، گرجستان و ازبکستان برای حضور در بیست و سومین دوره مسابقات بین المللی داخل سالن دهه فجر دعوت بعمل آمده است.

دوومیدانی کاران در مواد، ۶۰، ۴۰۰، ۸۰۰، هزار، پنج هزار و سه هزار متر و ۶۰ متر با مانع و پرش های ارتفاع، طول، سه گام و نیزه (ویژه مردان) و همچنین در مواد پرتاب وزنه، هفتگانه (مختص مردان)، پنجگانه (زنان) و ۴ در ۴۰۰ متر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

با توجه به اعلام قبلی کمیته نوجوانان و جوانان فدراسیون دوومیدانی، در این دوره از رقابتها ترکیبی از نوجوانان و جوانان دوومیدانی کار در قالب تیم جوانان حضور خواهند داشت تا ضمن پشتوانه سازی برای تیم ملی، جوانان کشورمان رقابتی تدارکاتی را تجربه کنند.

اسامی کامل تیم های شرکت کننده پس از اعلام آمادگی کشورها مشخص خواهد شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “تهران میزبان مسابقات بین المللی داخل سالن دهه فجر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi