مطالب مرتبط:

افشین داوری: ما بهترین امکانات دوومیدانی را در کشور داریم / مشکلی برای حضور مربیان خارجی نداریم.

افشین داوری

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، افشین داوری در مورد برگزاری اردوی نخست تیم ملی دوومیدانی و غیبت برخی ملی‌پوشان به دلیل شرایط آب و هوایی تهران اظهار داشت: همیشه اردوی اول به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود و به این دلیل زمان آن کوتاه بود که مربیان تیم ملی بتوانند بررسی مختصری از وضعیت ملی‌پوشان انجام دهند.

وی افزود: تهران از لحاظ آب و هوایی شرایط خوبی ندارد، اما قرار نیست همه اردوها در تهران باشد. پس از اطلاع مربیان از شرایط ملی‌پوشان آنها را به اردوهای مختلف اعزام می‌کنند. کسانی هم که غیبت کردند باید با مربیان خود هماهنگ کرده باشند. چند نفر مشکل داشتند که اطلاع داده بودند.

داوری در مورد شرایط احسان حدادی عنوان کرد: احسان هم در حال حاضر در تهران است و به شدت دنبال این است که مربی‌اش را هرچه زودتر انتخاب کند. با چند گزینه صحبت هایی را انجام داده و پیشنهاد خودش این است که آنها به ایران بیایند و اگر این اتفاق نیفتاد او به خارج خواهد رفت.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سوال که آیا امکانات ما آنقدر است که مربیان خارجی بتوانند اهداف خود را با ملی‌پوشان پیش ببرند یا خیر، گفت: ما بهترین امکانات دوومیدانی را در کشور داریم و تنها ۳- ۴ کشور اروپایی شرایط‌شان بهتر از ما است. در ۴ فصل سال شرایط برای تمرین ملی‌پوشان فراهم است و نباید خودمان را دست کم بگیریم. وی در مورد اینکه محمد صمیمی گفته بود توجهی نمی‌شود و از شرایط فعلی گلایه داشت، گفت:  او در حال حاضر در اردو است و تلاش ما این است که آنها هم صاحب مربی خارجی شوند.

5 دیدگاه در “افشین داوری: ما بهترین امکانات دوومیدانی را در کشور داریم / مشکلی برای حضور مربیان خارجی نداریم.”

 1. محموذی گفت:

  جناب اقای داوری با سلام چرا استان چهارمحال ۲۰ ساله رییس هیت انتخابات صورت نگرفته ووضع دوومیدانی چهارمحال به دست یک نفر افتاده وتمام دوندگان را به کنار زده .من با معاون وزیر در مورد بی توجهی به استان چهارمحال تماس گرفتم .قرار شد که با شما تماس بگیرند…

 2. حسین گفت:

  انتصاب ریاست فدراسیون اینده باید داریوش صمیمی شود. دوران چهارمحال ریاست خوبی خ

 3. احمد نوری گفت:

  با سلام خسته نباشی بر ریاست محترم فدراسیون دوومیدانی وزحمت کشین دوومیدانی کشور متاسفانه تعدادی انسان خام وتازه به دوران رسیده دارند ریاست فدراسیون را ناکارامد جلوه میدهند .اقایان سجاد مرادی که کارش هزینه درست کردنه وفقط پول میگیره ..وجایش به جای خانه خشتی هتل شده ..زیاد گویی میکنه ..وعددی نیست و با بوجه مملکت وخون شهدا برا مملکت باید مقام بیاورد با داریوش صمیمی یکی شدند و بد گویی رییس فدراسیون را میکنند واقعا جای بی انصافی است ..داریوش صمیمی اصلا دونده نبوده خودشا جا دونده ها جا زده .که میرد پشت سر فدراسیون حرف میزنه . باید همه مطیع جناب استاد داوری باشیم .. ایشان حداقل خودش سه گامی کشور بوده واقعا این همه اردو رفتی جناب داریوش صمیمی ایا واقعا حق تو بوده ..تو کجای فدراسیونی ..دایم طلب کاری برو ۱۰۰متر بدو یا ۱۰متر دیسک بینداز..فدراسیون باید مورد احترام باشد. اینجا زیاد گویی نباید کرد یک زمانی دو پرتابگر با امکانات فدراسیون ومملکت مقام اور بودن .پس بغال سر کوچه باید برد مقام بیارد..این قدر بزرگ گویی از خود کردن وبد گویی از فدراسیون در اندازه شما نیست

 4. حامد گفت:

  کجا بهترین امکاناتو داریم والا تا اونجا که من میدونم امکانات دو و میدانی ایران حتی یک چهارم کشورای دگ نیس

 5. ولی الله محمودی گفت:

  با سلام انشا الله با انتصاب مصطفی کریمی شعارها به عمل تبدیل میشود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi