طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

رضا قاسمی: تهران بدترین شرایط آب و هوایی را دارد و به همین دلیل در اردو حاضر نمی‌شوم.

رضا قاسمی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، رضا قاسمی ملی پوش دوی سرعت ایران در مورد شرایطش اظهار داشت: به دلیل شرایط بد آب‌و‌هوای تهران در اردو حاضر نمی شوم و با هزینه خودم در کیش تمرین می‌کنم و به احتمال زیاد تا فروردین در همین جا به تمریناتم ادامه خواهم داد. جزیره کیش بهترین شرایط آب و هوایی را در حال حاضر دارد و امیدوارم به آمادگی خوبی برسم. وی ادامه داد: تمام هزینه هایم را در کیش خودم پرداخت می‌‌کنم و مبلغی را هم قرض کرده‌ام. فدراسیون هنوز حقوقمان را پرداخت نکرده و قرار است هفته آینده واریز شود.

ملی پوش دوی سرعت ایران با اشاره به اینکه در اردوی تهران حضور پیدا نمی‌کند، گفت: در حال حاضر تهران بدترین شرایط آب و هوایی را دارد و آلوده است و چطور می‌توان در آنجا تمرین کرد. از سوی دیگر خوابگاه ورزشگاه آفتاب انقلاب شرایطش مساعد نیست و به همین دلیل ترجیح می‌دهم در اردو شرکت نکنم.

قاسمی در پاسخ به این سوال که آیا در مسابقات جام فجر شرکت می‌کند، یا خیر عنوان کرد: برای آمدن به تهران و بازگشت به کیش باید ۵۰۰ هزار تومان هزینه کنم و این در حالی است که مسابقات هم جوایزی ندارد که برای آن دلخوش باشیم. دونده سرعتی ایران گفت: سال آینده مسابقات مهم قهرمانی آسیا پیش رو است و باید هرچه سریعتر برنامه‌ریزی‌ها صورت بگیرد و مسابقات تدارکاتی فراهم شود. بدون حضور در مسابقات بین المللی نمی‌توان در قهرمانی آسیا نتیجه گرفت.

برچسب ها

0 دیدگاه در “رضا قاسمی: تهران بدترین شرایط آب و هوایی را دارد و به همین دلیل در اردو حاضر نمی‌شوم.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi