طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

دبیر فدراسیون دوومیدانی : برگزاری مسابقات جایزه بزرگ هنوز قطعی نشده است.


مسابقه جایزه بزرگ

به گزارش سایت دوومیدانی ایران دبیر فدراسیون دوومیدانی درباره اعتراض دوومیدانی کاران به برگزاری مسابقات جایزه بزرگ گفت: برگزاری این مسابقات هنوز قطعی نشده و قطعا تمامی جوانب را در تصمیم گیری نهایی درنظر می می گیریم.

وی درباره اعتراض برخی از دوومیدانی کاران به برگزاری مسابقات جایزه بزرگ به جای لیگ برتر یا دهه فجر تصریح کرد: مسابقات دهه فجر بر اساس منوال گذشته برگزار می‌شود ولی اگر بتوانیم برای افزایش انگیزه ورزشکاران جوایزی را در نظر بگیریم حتما این کار را می‌کنیم. در واقع این جایزه باعث می‌شود که دیگر کشورها هم در این رقابت ها شرکت کنند و این به نفع خود ورزشکاران ایرانی است.

رشیدیان افزود : ما به دنبال این هستیم که شرایط کیفی بهتر شود و رقابت‌های داخلی از سطح بالاتری برخوردار باشد. تلاش می‌کنیم دوومیدانی کاران بتوانند علاوه بر حضور در باشگاه های خود براساس امتیازاتی که کسب می‌کنند از جوایزی هم بهره مند شوند. با انجام این کار بین آنچه که در گذشته اجرا می‌شد و در آینده رخ می‌دهد تفاوت فاحشی وجود نخواهد داشت.

او تاکید کرد جایگزینی مسابقات جایزه بزرگ به جای لیگ هنوز قطعیت ندارد و این موضوع در حد پیشنهاد بوده است و در جلسات درباره آن صحبت کرده ایم. تمامی جزئیات و نکات مثبت ومنفی این موضوع را در آینده بررسی خواهیم کرد و هر آن‌چه که صلاح است انجام می‌دهیم. ورزشکاران نباید نگران باشند. تمام تلاش ما این است که در این بین دوومیدانی کاران بتوانند با امتیازاتی که کسب می‌کنند منافعی را هم به دست بیاورند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی درباره اردوهای تیم ملی تصریح کرد: خوشبختانه اردوهای تیم ملی با شرایط خوب در حال برگزاری است و ورزشکاران اصلی ما در اردو هستند و برخی از بازیکنان هم در مناطق گرمسیر تمرین می‌کنند. در این بین البته ملی پوشان مصدوم غایب هستند و امیدوارم با بهبود وضعیت آن ها تیم ملی با قدرت برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده شود.

او در پایان درباره به کارگیری مربی خارجی برای دوومیدانی‌کاران زن گفت: فعلا نمی‌توانیم این کار را انجام بدهیم و شرایط مهیا نیست. اما از نظر اعزام بانوان به اردوهای برون مرزی مشکلی نداریم و پیش بینی های لازم را در این باره انجام داده‌ایم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دبیر فدراسیون دوومیدانی : برگزاری مسابقات جایزه بزرگ هنوز قطعی نشده است.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi