اعلام اسامی نوجوانان دعوت شده به اردو جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا

 

اردوی نوجوانان دوومیدانی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ،

کمتیه نوجوانان و جوانان فدراسیون دوومیدانی اسامی نفرات دعوت شده به اردوی مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.

اسامی نفرات برتر پس از برگزاری اردوی سه روزه نوجوانان دوومیدانی کار که طی روز های ۲۵ تا ۲۸ آذر ماه با هدف رکوردگیری و ارزیابی اردونشینان در مجموعه آفتاب انقلاب برگزاری شده بود اعلام گردید.

به گفته علی ایرجی مسئول کمیته نوجوانان و جوانان فدراسیون دوومیدانی، ۲۱ نوجوان ورزشکار به صورت رسمی از سوی فدراسیون برای حضور در نخستین مرحله رکورد گیری دعوت شده بودند که ۲۲ تن دیگر با نظر روسای هیات های دوومیدانی به این کمیته معرفی و مورد ارزیابی قرار گرفتند.

رییس کمیته نوجوانان فدراسیون در خصوص نخستین مرحله ارزیابی و رکورد گیری نوجوانان اظهار داشت: این ورزشکاران با هدف بررسی وضعیت جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که سال آینده به میزبانی قطر برگزار خواهد شد به اردویی سه روزه دعوت شدند که خوشبختانه با همکاری هیات ها، فدراسیون توانست استعدادهای بیشتری را مورد ارزیابی قرار دهد.

ایرجی با اشاره به اینکه  ۲۲ ورزشکار انتخاب شده تا آخرین مرحله اردوی نوجوانان ریزش نخواهند داشت، افزود: دومین مرحله رکورد گیری هفته پایان دی ماه سال جاری انجام خواهد شد و پس از بررسی وضعیت، نوجوانان در مسابقات داخل سالن دهه فجر شرکت خواهند کرد که می توان گفت رقابت تدارکاتی بسیاری خوبی برای آنها محسوب می شود.

وی گفت: در حال حاضر این ورزشکاران در اردوی غیر متمرکز و زیر نظر مربیان خود به تمرینات آماده سازی ادامه خواهند داد و پس از رقابت های دهه فجر در اسفند ماه به یک دوره اردوی متمرکز دعوت خواهند شد.

ایرجی در خصوص محل برگزاری این اردو اذعان داشت: ما در کمیته نوجوانان و جوانان تا کنون سه پیشنهاد را برای برگزاری اردو در استانهای گیلان، بندر عباس و تهران (آفتاب انقلاب) مطرح کرده ایم و در انتظار اعلام نظر از سوی مسئولان فدراسیون هستیم.

وی در پایان گفت آخرین مرحله اردوی نوجوانان سال آینده پیش از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا برگزار و ترکیب اصلی تیم اعزامی مشخص خواهد شد.

اسامی نوجوانان انتخاب شده در نخستین مرحله اردو به شرح زیر است:

محمد گودرزی و محمد باقری (لرستان)، امیررضا صدیقی، مجتبی زاهدی، معین محمودیان، داوود خوشبخت و سجاد زارع (خراسان رضوی)، علی مرادی(همدان)، محمد منصوری (اردبیل)، سعید پیری(کرمانشاه)، حسین زیتونلی و اسماعیل روحی (گلستان)، علی اکبر ایزدیان و عطا زمردیان (اصفهان)، عباس کلانتری و مجتبی غرباویان (خوزستان)، امیر قریحه و عظیم ذوالفقاری (فارس)، یاسر عابدینی (آذربایجان شرقی)،  محمد رضا فریدی(قم)، پویا سفری و جواد خرم جو (تهران).

برچسب ها

0 دیدگاه در “اعلام اسامی نوجوانان دعوت شده به اردو جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi