مطالب مرتبط:

احسان حدادی به دنبال انتخاب مربی

احسان حدادی به دنبال انتخاب مربی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، احسان حدادی که پس از المپیک لندن مربی نداشته و بیشتر به صورت انفرادی تمرین می‌کند ، این روزها سخت به دنبال انتخاب مربی است. احسان حدادی با مرییانی از آلمان و استرالیا در ارتباط است و می‌خواهد هرچه زودتر مربی مورد نظرش را انتخاب کند.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن گفت: سال آینده مسابقات قهرمانی آسیا و جهان را پیش رو داریم و شرایط حساس است و باید زودتر از پایان سال مربی ام را انتخاب کنم.

احسان حدادی در مورد شرایطش اظهار داشت: در حال حاضر در تهران و مجموعه آفتاب انقلاب تمرین می‌کنم ، اما تهران از لحاظ آب و هوایی و ترافیک شرایط خوبی ندارد و به همین دلیل به دنبال برگزاری اردو در کیش هستم. وی ادامه داد: در این فصل از سال کیش شرایط خوبی برای تمرین دارد و از همه مهمتر در آنجا آرامش بیشتری دارم و سال گذشته این شرایط را تجربه کردم.

حدادی در مورد حاشیه های به وجود آمده در دوومیدانی و محرومیت سجاد مرادی عنوان کرد: حقیقت این است که من نه مصاحبه او را خوانده‌ام و نه می‌دانم که جریان صحبت های او چه بوده است، اما شاید اتفاق بدی افتاده که کمیته انضباطی او را محروم کرده است. وی ادامه داد: تا کسی حرفی نزند و کاری انجام ندهد که کمیته انضباطی او را محروم نمی‌کند وی افزود از مربی و ورزشکار گرفته تا مسئولان فدراسیون همه باید حیطه وظایف خود را بدانند در مجموع این حاشیه ها برای دوومیدانی خوب نیست.

برچسب ها

0 دیدگاه در “احسان حدادی به دنبال انتخاب مربی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi