مطالب مرتبط:

احداث پیست استاندارد دوومیدانی در مشگین شهر

ایوب بهتاج

به گزارش سایت دوومیدانی ایران ، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل عصر امروز در جلسه هیئت‌های ورزشی شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: این شهرستان یکی از قطب‌های ورزشی استان اردبیل است که در رشته‌های مختلف از رزمی و دوومیدانی گرفته تا فوتسال استعدادهای خوبی را در سطح ملی و حتی بین‌المللی معرفی کرده و باید این توانمندی‌ها تقویت شود.

وی با یادآوری اینکه هیئت‌های ورزشی باید در این شهرستان از بستر به وجود آمده در معرفی و شناسایی توانمندی‌های ورزشی بهره بگیرند، تصریح کرد: ضرورت دارد در این زمینه با جذب اسپانسر و کمک‌های مالی از بخش غیردولتی بستر حرکت و تحول در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی را فراهم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با تقدیر و تشکر از فرماندار و رؤسای هیئت‌های ورزشی مشگین‌شهر از احداث زمین چمن مصنوعی توسط شرکت تجهیز در این شهرستان خبر داد.

بهتاج خواستار تخصیص اعتبار از سوی فرمانداری جهت احداث پیست استاندارد دوومیدانی در سال ۹۴ شد.

وی از خرید یک دستگاه خودرو سواری برای اداره ورزش و جوانان مشگین‌شهر، افتتاح سالن نقدی و تجهیز هیئت‌های ورزشی تا پایان امسال و سال آینده خبر داد.

بهتاج در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دستگاه‌های گرماتاب باقی مانده در سالن‌های ورزشی مشگین‌شهر هم در اسرع وقت و اولین زمان ممکن نصب و راه‌اندازی می‌شود.

در این جلسه فرماندار مشگین‌شهر نیز ورزش‌های کوهنوردی و پاراگلایدر را جز اولویت‌های این منطقه برای توسعه توریسم ورزشی دانست.

ابراهیم امامی با اشاره به پیشینه ورزشی و ظرفیت موجود در این شهرستان خواستار توجه بیشتر به امر توسعه ورزش در مشگین‌شهر شد.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “احداث پیست استاندارد دوومیدانی در مشگین شهر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi