مطالب مرتبط:

جابجایی 16 رکورد ملی و باشگاهی در هفت ماه گذشته/ امید به کسب جایگاه شایسته در دوومیدانی بانوان

پریسا بهزادی

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی :

در مسابقات ملی و باشگاهی که طی هفت ماه گذشته درکشور برگزار شده ۱۶ رکورد ملی و باشگاهی جابجا شده است.

در مجمع عمومی نواب رئیسان هیئتهای دو ومیدانی کشور که  عصر چهارشنبه در تالار اجتماعات سرای ورزشکاران اصفهان برگزار شد، پریسا بهزادی ضمن ارائه گزارش عملکرد از فعالیتهای ورزش بانوان در رشته دوومیدانی گفت: در مسابقاتی که از ابتدای سال جاری چه در سطح ملی و چه در رقابتهای باشگاهی در کشور برگزار شده  تاکنون بانوان دوومیدانی کار ۱۶ رکورد جابجا کرده اند.

بهزادی افزود: در اجرای برنامه ها بر اساس تقویم فدراسیون موفق عمل کردیم و از آنجا که یکی از اهداف اصلی فدراسیون استعداد یابی است ، برای شناخت ورزشکاران مستعد و نخبه در سراسر کشور با حمایت فدراسیون تلاش کردیم مسابقات بیشتری  خارج از تقویم برگزار کنیم.

وی کسب مدال نقره در رشته پرتاب وزنه بازیهای آسیایی اینچئون را نشان از توانایی بانوان ورزشکار در رشته دو ومیدانی عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود با همکاری و تلاش نایب رئیسان هیئتهای دو ومیدانی استانها این رشته به جایگاه شایسته تری در سطوح ملی و بالاخص بین المللی دست یابد.

همچنین مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان در این جلسه کسب نخستین مدال در تاریخ دوومیدانی در بازیهای آسیایی را بسیار ارزشمند دانست و گفت: امیدوارم این روند رو به رشد ادامه داشته باشد و دوومیدانی بانوان و به جایگاه واقعی خود که شایستگی آن را دارد برسد.

محمد سلطان حسینی در آغاز این نشست خطاب به نواب رییس بانوان دوومیدانی بر اهمیت رشته  دوومیدانی تاکید کرد و اظهار داشت: این رشته پایه و مادر یکی از پر مدال ترین رشته ها است که سهم بسزایی در سبد مدالهای المپیک و بازیهای آسیایی دارد.

وی افزود: در همین جهت امیدوارم شما بازوان فدراسیون در استانهای مختلف در بخش بانوان، بتوانید بیش از پیش در راه اعتلای این ورزش مهم نقش آفرینی کنید.

وی افزود: خوشحالم که بانوان ایران با حفظ حجاب و ارزش های اسلامی می توانند در عرصه های جهانی بدرخشند و حتی از مردان نیز پیشی بگیرند.

سلطان حسینی در پایان اشاره کرد: با مدیریت فعلی فدراسیون آینده روشنی را برای ورزش دوومیدانی می بینم و امیدوارم زنان دوومیدانی کار نیز بتوانند باز هم در میادین آسیایی و بین المللی بدرخشند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “جابجایی ۱۶ رکورد ملی و باشگاهی در هفت ماه گذشته/ امید به کسب جایگاه شایسته در دوومیدانی بانوان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi