مطالب مرتبط:

تاکید رئیس فدراسیون دوومیدانی بر استفاده از فرصت ها و فعالیت مداوم مدارس دوومیدانی

رئیس فدراسیون دوومیدانی

رییس فدراسیون دوومیدانی عصر دیروز با حضور در مجمع عمومی نواب رییس بانوان در استان اصفهان ، مدارس دوومیدانی را یکی از پایگاهها و ارکان اصلی رشد رشته دوومیدانی معرفی کرد و اظهار داشت: از نواب رییس بانوان هیات های دوومیدانی در سراسر کشور انتظار داریم تا از فرصت های موجود بهترین بهره را ببرند.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ، افشین داوری در این جلسه با اشاره به تغییر نگاه وزارت ورزش به ورزش بانوان در یک سال گذشته اذعان داشت: طی یک سال اخیر شاهد حمایت های بیش از پیش وزارت ورزش و جوانان از ورزش بانوان بودیم. خوشبختانه وزارت ورزش، معاونت ورزش بانوان و کمیته ملی المپیک در سالی که گذشت، نگاه ویژه و متفاوتی نسبت به نقش زنان ورزشکار در میادین آسیایی و بین المللی داشته اند و با توجه به این رویکرد خواسته ما از نایب رییسان استانها این است که از فرصت پیش آمده بهترین بهره برداری را داشته باشند.

وی با تاکید بر نقش استعدادیابی در دوومیدانی گفت: راه اندازی مدارس دوومیدانی یکی از بهترین راهکار ها برای کشف استعدادهای موجود در یک استان است و کمک شایانی می کند تا این رشته مادر و پایه از تک مهره ای بودن خارج شود.

رییس فدراسیون دوومیدانی ادامه داد: امسال برای نخستین بار موفق شدیم با کمک تمامی دست اندر کاران دوومیدانی بالاخص نایب رییس بانوان فدراسیون که از قهرمانان اسبق همین رشته هستند، در بخش بانوان در هفدهمین دوره بازیهای آسیایی مدال خوشرنگی را توسط لیلا رجبی برای میهن عزیزمان کسب کنیم. اما امیدواریم با گسترش این رشته و پرورش استعدادهای موجود بتوانیم این رشته را از تک مهره ای بودن خارج کنیم.

وی با تاکید با برقراری تعامل با ادارات کل استانها ادامه داد: انتظار ما از هیات ها برقراری تعاملی ویژه با ادارت کل استانها است تا بتوانند با داشتن دست حمایت آنها گام های موثری در راه رشد و توسعه دوومیدانی بردارند.

داوری در پایان ضمن تشکر از محمد یزدی زاده رییس هایت دوومیدانی استان اصفهان و همکارانشان و با اشاره به اینکه نقش استانها در پرورش ملی پوشان بسیار پررنگ است، گفت: ما در این جلسه حضور پیدا کردیم تا با شنیدن سخنان شما در رابطه با موانع و مشکلات دوومیدانی در سطح کشور تا حد ممکن به رفع این موانع کمک کنیم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “تاکید رئیس فدراسیون دوومیدانی بر استفاده از فرصت ها و فعالیت مداوم مدارس دوومیدانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi