طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

سیفی پور: طلا را از چنگ حریف کویتی درآوردم / برنامه مسابقات دوومیدانی برترین های نوجوانان و جوانان اعلام شد

* سیفی پور: طلا را از چنگ حریف کویتی درآوردم

قهرمان بازی‌های پاراآسیایی اینچئون پس از کسب مدال طلا، گفت: طلا را به سختی از چنگ حریف کویتی درآوردم.

یونس سیفی پور در ارزیابی از عملکرد خود در سومین روز از بازی‌های پاراآسیایی اینچئون در رشته پرتاب وزنه، اظهار کرد: چون برای اولین بار در بازی‌های پاراآسیایی شرکت می‌کردم واقعا رقابت سختی را با حریفانم برای کسب مدال پشت سر گذاشتم و تصور کسب مدال برایم تا حدودی سخت بود، اما به هر حال توانستم آن را از حریف کویتی خود بگیرم.

وی افزود: در این بازی‌ها با زدن رکورد ۶.۸۵ سانتیمتر در کلاس F32 ضمن این که رکورد آسیا را جابجا کردم موفق به کسب مدال در این ماده شدم.

سیفی پور خاطر نشان کرد: حریف کویتی من علاوه بر این رنکینگ اول بازی‌های پاراآسیایی گذشته را در اختیار داشت و از تجربه مسابقات پارالمپیک لندن نیز برخوردار بود. بنابراین شکست چنین حریفی با کسب مدال طلا به راحتی امکان پذیر نبود.

این مدال آور بازی‌های پاراآسیایی اینچئون خاطر نشان کرد: برای کسب چنین موفقیتی به مدت یک سال است تمرینات فشرده‌ای را انجام می‌دهم و واقعا دوست داشتم با کسب مدال طلا زحمات مربیان خود را به نوعی جبران کنم. امیدوارم که بتوانم این موفقیت‌ها را همچنان ادامه دهم.

سیفی پور با کسب یک مدال برنز در پرتاب دیسک و یک مدال طلا در پرتاب وزنه به کار خود در دومین دوره بازی‌های پاراآسیایی اینچئون پایان داد.

 

* برنامه مسابقات دوومیدانی برترین های نوجوانان و جوانان اعلام شد

مسابقات دوومیدانی برترین های نوجوانان و جوانان در بخش پسران روز پنجشنبه اول آبان ماه به میزبانی استان قم برگزار خواهد شد که برنامه این مسابقات روی سایت قرار گرفت.

برنامه مسابقات دوومیدانی برترین های نوجوانان و جوانان اعلام شد

این رقابتها با حضور دوومیدانی کاران نوجوان و جوان سراسر کشور و در مواد، ۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، پنج هزار متر، ۱۰ هزارمتر، ۱۱۰ متر با مانع، ۴۰۰ متر با مانع، سه هزار متر با مانع، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع، پرش با نیزه، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه و پرتاب وزنه در ورزشگاه حیدریان استان قم، برگزار می شود.

علاقمندان جهت مشاهده برنامه این مسابقات می تواننند به فایل ضمیمه مراجعه کنند.

فایل ضمیمه

برچسب ها

0 دیدگاه در “سیفی پور: طلا را از چنگ حریف کویتی درآوردم / برنامه مسابقات دوومیدانی برترین های نوجوانان و جوانان اعلام شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi