طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

تشکر روحانی از مدال آوران کاروان ورزشی ایران / برترین های نوجوانان و جوانان مسابقه خواهند داد

* تشکر روحانی از مدال آوران کاروان ورزشی ایران

رییس جمهوری شامگاه یکشنبه در جلسه هیات دولت با تشکر از قهرمانان و مدال آوران کشور اظهار امیدواری کرد که روز به روز وضعیت ورزش در کشور بهتر شده و افتخارات بیشتری در عرصه های ورزش جهانی و منطقه ای کسب شود.

تشکر روحانی از مدال آوران کاروان ورزشی ایران

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در ابتدای جلسه با تبریک عید بزرگ غدیر، حادثه غدیر را یک رویداد بسیار مهم در تاریخ اسلام دانست که مسیر هدایت جامعه را تعیین می کند و حاکی از اهمیت حکومت از دیدگاه اسلام و پیامبر (ص) است.

وی گفت: با هدایت الهی، پیامبر(ص) ماموریت یافت رسالت الهی را در غدیر خم ابلاغ و ولایت علی(ع) را به عنوان ادامه ولایت پیامبر(ص) اعلام کند؛ از این رو در بزرگداشت عید غدیر به عنوان عید بزرگ اسلامی باید موضوع ولایت و حکومت اسلامی و جایگاه ویژه علی(ع) مورد تاکید قرار گیرد.

در ادامه جلسه، گزارش وزارت ورزش و جوانان از عملکرد کاروان ورزشی ایران در المپیک آسیایی اینچئون ارائه شد.

رییس جمهوری از قهرمانان و مدال آوران کشور که پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را بارها به اهتزاز درآوردند و به ویژه از خانم های قهرمان و مدال آور که با حجاب اسلامی خویش بهترین تبلیغ از حجاب و عفاف را در عرصه جهانی به نمایش گذاشتند، تقدیر و تشکر کرد.

روحانی اظهار امیدواری کرد که روز به روز وضعیت ورزش در کشور بهتر شده و افتخارات بیشتری در عرصه های ورزش جهانی و منطقه ای کسب شود زیرا برای جامعه نشاط و شادی به همراه دارد.

 

 

* برترین های نوجوانان و جوانان مسابقه خواهند داد

مسابقات دوومیدانی برترین های نوجوانان و جوانان در بخش پسران اول آبان ماه به میزبانی استان قم برگزار خواهد شد.

برترین های نوجوانان و جوانان مسابقه خواهند داد

این رقابتها با حضور دوومیدانی کاران نوجوان و جوان سراسر کشور و در مواد، ۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، پنج هزار متر، ۱۰ هزارمتر، ۱۱۰ متر با مانع، ۴۰۰ متر با مانع، سه هزار متر با مانع، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع، پرش با نیزه، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه و پرتاب وزنه در ورزشگاه حیدریان استان قم، برگزار می شود.

بر اساس اعلام کمیته نوجوانان و جوانان علاوه بر ورزشکاران دعوت شده، استانهای حاضر در این مسابقات مجاز به استفاده از یک سهمیه آزاد هستند.

یک دیدگاه در “تشکر روحانی از مدال آوران کاروان ورزشی ایران / برترین های نوجوانان و جوانان مسابقه خواهند داد”

  1. محمد گفت:

    اگه یکم به استان مازندران توجه بشه دیگه تو دو و میدانی جامایکا هم حرفی برای گفتن نداره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi