طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

روحانی درخشش ورزشکاران کشور در بازی‌های آسیایی را تبریک گفت / مجلس از کاروان ورزشی و بانوان محجبه حاضر در بازی‌های آسیایی اینچئون تقدیر کرد

* روحانی درخشش ورزشکاران کشور در بازی‌های آسیایی را تبریک گفت

رییس جمهوری در پیامی، درخشش مقتدرانه ورزشکاران کشورمان در بازی های آسیایی «اینچئون» را به ملت بزرگ ایران، اعضای کاروان ورزشی، مدیران و مربیان پر تلاش تبریک گفته و از زحمات همه آنان تجلیل کرد.

روحانی درخشش ورزشکاران کشور در بازی‌های آسیایی را تبریک گفت

پیام حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درخشش مقتدرانه ورزشکاران کشورمان در بازیهای آسیایی «اینچئون» را به ملت بزرگ ایران، اعضای کاروان ورزشی، مدیران و مربیان پر تلاش تبریک می گویم و زحمات همه آنان را ارج می نهم. بویژه آنکه، موفقیت قهرمانان عزیزمان با منش و اخلاق پهلوانی همراه بود.

کسب بیشترین مدال طلا از بازیهای آسیایی تاکنون، در حالی میسر شد که مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با وحدت و هماهنگی رویکرد کیفی و حرفه ای را بر جهت گیری های کمّی ترجیح دادند.

همچنین از حضور تاریخی و موفقیت آمیز بانوان ورزشکار ایرانی که در عین پایبندی به شئونات اسلامی و ملی بر قلّه افتخار ایستادند و در کنار کسب مدال های بی سابقه، باور و توان زنان ایرانی را بار دیگر به تصویر کشیدند، قدردانی می نمایم.

امیدوارم با همت و عزم استوار همه جوانان با استعداد و عزیز ایران اسلامی، همواره شاهد موفقیت های بیش از پیش در تمام عرصه ها و میادین بین المللی باشیم.

 

* مجلس از کاروان ورزشی و بانوان محجبه حاضر در بازی‌های آسیایی اینچئون تقدیر کرد

۱۶۶ نماینده مجلس با صدور بیانیه‌ای از دست‌اندرکاران کاروان ورزشی و بانوان محجبه حاضر در بازی‌های آسیای اینچئون تشکر و قدردانی کردند.

مجلس از کاروان ورزشی و بانوان محجبه حاضر در بازی‌های آسیایی اینچئون تقدیر کرد

ضرغام صادقی درجلسه علنی امروز مجلس به بیانیه ۱۶۶ نماینده در قدردانی از دست‌اندرکاران کاروان ورزشی و بانون محجبه حاضر در بازی‌های آسیای اینچئون اشاره کرد.

0 دیدگاه در “روحانی درخشش ورزشکاران کشور در بازی‌های آسیایی را تبریک گفت / مجلس از کاروان ورزشی و بانوان محجبه حاضر در بازی‌های آسیایی اینچئون تقدیر کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi