مطالب مرتبط:

احسان حدادی دوازدهمین طلای ایران را به ارمغان آورد/ میدان آسیا برای حدادی کوچک بود / حدادی: مدال طلایم را به روحانی تقدیم می‌کنم

* احسان حدادی دوازدهمین طلای ایران را به ارمغان آورد/ میدان آسیا برای حدادی کوچک بود

حدادی باز هم طلای بازیهای آسیایی را در اینچئون تکرار کرد.

احسان حدادی دوازدهمین طلای ایران را به ارمغان آورد/ میدان آسیا برای حدادی کوچک بود

احسان حدادی نایب قهرمان المپیک پکن دقایقی پیش توانست بار دیگر طلای بازیهای آسیایی گوانگجو را در اینچئون کره جنوبی تکرار کند.

حدادی با پرتابی به میزان ۶۵ متر و ۱۱ سانتیمتر در دومین پرتاب خود مدال طلای پرتاب دیسک بازیهای آسیایی را از ـن خود کرد. پرتابگر هندی که جدی ترین رقیب احسان در این رقابتها بود با اختلافی باحش بر سکوی دوم ایستاد.

احتساب طلا توسط احسان حدادی به قدری مقتدرانه صورت گرفت که می توان گفت این میدان آسیایی برای این قهرمان ایرانی بسیار کوچک بود.

محمد صمیمی دیگر پرتابگر کشورمان بود که تا واپسین لحظات با پرتابی به میزان ۶۰ متر و ۳۷ سانتیمتر مدال برنز را دست داشت، اما پرتابگر قطری در آخرین پرتاب خود به میزان ۶۱ متر و ۲۵ سانتیمتر گوی سبقت را ربود و جایگاه سوم این ماده را از آن خود کرد.

 

* حدادی: مدال طلایم را به روحانی تقدیم می‌کنم

ملی پوش پرتاب دیسک ایران گفت: مدال طلایم در بازی‌های آسیایی را به روحانی تقدیم می‌کنم.

حدادی: مدال طلایم را به روحانی تقدیم می‌کنم

احسان حدادی بعد از کسب مدال طلا اظهار داشت: مدالم را به حسن روحانی، رئیس جمهور تقدیم می‌کنم. با آمدن دولت تدبیر و امید و وضعیت ورزشکاران بهتر شده است.

وی ادامه داد: سال گذشته گفتم دیگر برای ایران بازی نمی‌کنم، اما با آمدن دولت جدید با حمایتشان امید پیدا کردم. خوشحالم که با کسب مدال طلا پرچم ایران را برافراشتم.

ملی پوش پرتاب دیسک گفت: هیچ کاری از دستم برنمی آمد. مردم خوشحال هستند که روحانی آمده است و این مدال را نقدیم کسی می‌کنم که باعث خوشحالی مردم شده است.

حدادی عنوان کرد: آنقدر مسئولان سال گذشته اذیتم کردند که نمیخواستم برای ایران مبارزه کنم. امسال سال خوبی برایم نبود. مریض بودم، اما خدا رو شکر مدال گرفتم و جواب دوری از خانواده ام را گرفتم.

وی در مورد عملکرد محمد صمیمی نیز گفت: او باید بهتر پرتاب می کرد. متاسفانه دیسک خودش را قبول نکردند و مجبور شد با دیسک دیگری پرتاب کند. امیدوارم در مسابقات بعدی موفق باشد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “احسان حدادی دوازدهمین طلای ایران را به ارمغان آورد/ میدان آسیا برای حدادی کوچک بود / حدادی: مدال طلایم را به روحانی تقدیم می‌کنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi