مطالب مرتبط:

سپیده توکلی با ایستادن در جایگاه ششم به کار خود پایان داد / توکلی: توانایی کسب مدال را داشتم/ از فردا برای المپیک ریو آماده می‌شوم

* سپیده توکلی با ایستادن در جایگاه ششم به کار خود پایان داد

ملی پوش هفتگانه کشورمان با پیگیری رقابتهای امروز (دوشنبه) خود در مواد، پرش طول، پرتاب نیزه و دو ۸۰۰ متر با کسب ۵۰۵۳ امتیاز به عنوان ششمی رسید.

سپیده توکلی با ایستادن در جایگاه ششم به کار خود پایان داد

سپییده توکلی صبح امروز در پرش طول با چهار متر و چهار سانتیمتر یازدهم شد و در پرتاب نیزه با پرتابی به میزان ۳۹ متر و ۳۲ سانتیمتر در جایگاه پنجم قرار گرفت.

توکلی عصر امروز نیز در آخرین رقابت خود در دو ۸۰۰ متر با ثبت زمان دو دقیقه و ۳۲ صدم ثانیه دوم شد.

به این ترتیب سپیده توکلی با کسب عناوین ، پنجمی در ۱۰۰ متر با مانع و پرش نیزه، مقام نخست در پرش ارتفاع، دومی در پرتاب وزنه و دو ۸۰۰ متر و یازدهمی در ۲۰۰ متر و پرش طول جمعا با کسب ۵۰۵۳ امتیاز به عنوان ششمی رسید.

شایان ذکر است این بانوی دوومیدانی کار ایرانی موفق شد در جریان هفدهمین دوره بازیهای آسیایی رکورد ملی پرش ارتفاع را که پیش از در دستان خودش بود با پرشی به میزان یک متر و ۸۳ سانتیمتر ارتقاء دهد.

 

* توکلی: توانایی کسب مدال را داشتم/ از فردا برای المپیک ریو آماده می‌شوم

بانوی ملی‌پوش هفت‌گانه ایران گفت: می‌توانستم مدال بازی‌های آسیایی را به دست بیاورم و توانایی این کار را هم داشتم اما بدشانسی مانع از انجام این کار شد.

توکلی: توانایی کسب مدال را داشتم/ از فردا برای المپیک ریو آماده می‌شوم

سپیده توکلی نیک بعد از کسب عنوان ششمی در رقابت‌های هفت‌گانه بازی‌های آسیایی گفت: یک سال برای شرکت در این مسابقه‌ها زحمت کشیدم و صبح و بعدازظهر تمرین می‌کردم. پیش از این فکر می‌کردم می‌توانم مدال این رقابت‌ها را به دست بیاورم و به نظرم توانایی آن را هم داشتم اما متاسفانه بدشانسی مانع از انجام این کار شد.

توکلی ادامه داد: در تمام ماده‌های هفتگانه خوب بودم و حتی توانستم در پرش ارتفاع رکورد ایران را جابه‌جا کنم. در چند ماده دیگر هم رکورد شخصی خودم را بهبود بخشیدم اما در پرش طول اولین حرکتم خطا شد و در پرش دوم هم جای پایم به هم ریخت و پرش سوم را به راحتی از دست دادم.

ملی‌پوش هفت‌گانه ایران گفت: حدود ۴۰۰ امتیاز در پرش طول از دست دادم و اگر این امتیاز را روی امتیاز کلی‌ام بگذاریم، می‌توانستم مدال برنز را بگیرم.

او در پایان گفت: از فردا تمام تلاش خودم را از نو آغاز می‌کنم تا بتوانم سهمیه المپیک ریو را به دست بیاورم.

 

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “سپیده توکلی با ایستادن در جایگاه ششم به کار خود پایان داد / توکلی: توانایی کسب مدال را داشتم/ از فردا برای المپیک ریو آماده می‌شوم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi