مطالب مرتبط:

ملی‌پوش 400 متر : مدال‌مان در 4 در 400 متر بازی‌های آسیایی حتمی است / هادی سپهرزاد: برای گرفتن حقم به اینچئون می روم

* ملی‌پوش ۴۰۰ متر : مدال‌مان در ۴ در ۴۰۰ متر بازی‌های آسیایی حتمی است

ملی‌پوش دوی ۴۰۰ متر ایران گفت: مدال طلای ایران در ماده ۴ در ۴۰۰ متر بازی‌های آسیایی حتمی است.

ملی‌پوش 400 متر : مدال‌مان در 4 در 400 متر بازی‌های آسیایی حتمی است

مهدی زمانی در مورد شرایط آماده سازی تیم ۴ در ۴۰۰ متر دوومیدانی ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: خوب تمرین کرده ایم و آماده برگزاری مسابقات هستیم، چند روز دیگر باقی مانده است و با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم.

وی در مورد بازی‌های آسیایی و حریفان عنوان کرد‌: بازی های آسیایی همیشه سخت بوده و همه حریفان با قدرت می‌آیند. دوندگان شرق آسیا و کشورهای عربی که بیشتر تبعه های آفریقایی هستند، حریفان خوبی محسوب می‌شوند.

وی در پاسخ به این سوال که کسب مدال چگونه است، عنوان کرد: می‌توانیم مدال بگیریم. تیم ایران چیزی دست کم از حریفان ندارد و حتما روی سکو خواهیم رفت و فقط رنگش مشخص نیست.

به گزارش فارس، مهدی رحیمی، مهدی زمانی، احسان طهماسبی و رضا قاسمی ملی پوشان کشورمان در ماده ۴ در ۴۰۰ متر امدادی هستند.

بازی‌های آسیایی از ۲۸ شهریور در اینچئون کره‌جنوبی آغاز می‌شود.

تیم ملی دوومیدانی ایران با ۱۹ ورزشکار و به احتمال زیاد با حضور سجاد مرادی به اینچئون اعزام می‌شود.

 

* هادی سپهرزاد: برای گرفتن حقم به اینچئون می روم

ملی پوش دهگانه ایران در بازی های آسیایی گفت: چهارسال تلاش کردم تا در اینچئون به حقم که مدال است برسم.

هادی سپهرزاد: برای گرفتن حقم به اینچئون می روم

هادی سپهرزاد درباره آمادگی اش قبل از اعزام به بازی های آسیایی گفت: بعد از اینکه اعزام من به بازی های آسیایی مورد تردید واقع شد، تمریناتم را قطع نکردم چرا که امیدوار بودم که مسئولین وزارت خانه، کمیته ملی المپیک و فدراسیون که آدم های ورزشی هستند کمک کنند تا من به اینچئون بروم.

سپهرزاد ادامه داد: فدراسیون تقریبا چندماهی است که برای من مربی روسیه ای آورده چرا که از همان ابتدا و در بدو تصمیم گیری ها اردو های من برای کسب مدال تشکیل شد. رییس فدراسیون در آغاز کار من با مربی روسی به او گفت که “هادی را برای بازی های آسیایی آماده کن” به همین دلیل من هم تمام تمریناتم را برای اینچئون انجام دادم. بهتر بود که من به اینچئون بروم چرا که فدراسیون برای من هزینه کرده و مسابقات زیادی را برای من برگزار کردند.

ملی پوش دهگانه دوومیدانی ایران درباره بازی های آسیایی اینچئون گفت: هدفم این است که در بازی های آسیایی مدال بگیرم. صرف حضور دربازی های آسیایی اهمیت زیادی ندارد و من دوبار در این رقابت ها حضور داشته‌ام، در دو دوره گذشته با بدشانسی نتوانستم مدال بگیرم در حالی که یک سال بعد و قبل از بازی های آسیایی در مسابقات قهرمانی آسیا مدل طلا و نقره را به دست آورده بودم. در بازی های آسیایی گوانگجو همسترینگ پایم پاره شد و زحماتم به هدر رفت. به همین دلیل چهارسال تلاش کردم تا در این دوره بازی ها شرکت کنم و مدالی که حق من است، از این بازی ها بگیرم.

هادی سپهرزاد درباره رکورد فعلی خود در ماده دهگانه تصریح کرد: در مسابقات لیگ برتر دوومیدانی در ۹ رشته از ۱۰ رشته از رقابت های دهگانه شرکت کردم. به دلیل مشکلات روحی که داشتم نمی توانستم درماده ۱۵۰۰ متر حضور داشته باشم. در این رقابت ها نزدیک به ۷۰۰ امتیاز گرفتم در حالی که در ماده ۱۵۰۰ متر شرکت نکردم. رکوردم در ۱۵۰۰ متر ۴ دقیقه و ۴۹ ثانیه است. بنابراین اگر ۱۵۰۰ متر را هم می دویدم رکوردی بالاتر از رکورد ورودی را به دست می آوردم. بنابراین برای به دست آوردن مدال امید زیادی دارم.

او درباره حریفان خود دربازی های آسیایی گفت: با توجه به تجریبات چند سال اخیرم فکر می کنم ورزشکاران ژاپن، قزاقستان و چین سخت ترین حریفانم هستند. اما همه چیز در میدان مسابقه معلوم می‌شود. این رشته با اینکه رکوردی است اما شرایط و وضعیتی که در حین بازی حکمفرماست در نتایح خیلی مهم است. برای مثال من با چند تایم مختلف مدال طلا را به دست آوردم بنابراین پیش بینی مسابقه و چگونگی رقابت سخت است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “ملی‌پوش ۴۰۰ متر : مدال‌مان در ۴ در ۴۰۰ متر بازی‌های آسیایی حتمی است / هادی سپهرزاد: برای گرفتن حقم به اینچئون می روم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi